kabaret

Kabaretowy Miedzynarodowy Festiwal WROCEK 2015, Koncert Galowy

kabaret

Kabaretowy Miedzynarodowy Festiwal WROCEK 2015, Koncert Galowy

Kabaretowy Miedzynarodowy Festiwal WROCEK 2015, Koncert Galowy - Bilety na kabaret

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja największego kabaretowego święta Wrocławia!

KABARETOWY MIĘDZYNARODOWY Festiwal WROCEK za pasem. Zapraszamy na kilkudniową dawkę humoru na najwyższym poziomie. W tym roku każdy dzień festiwalu poświęcony będzie innej formie komedii, tym samym zadowolimy fanów kabaretu, stand up'u i improwizacji. Na koniec wisienka na festiwalowym torcie - wielka gala finałowa z udziałem gwiazd polskiej estrady!

Ideą Kabaretowego MIEDZYNARODOWEGO Festiwalu WROCEK jest promocja najciekawszych i najbardziej wartościowych artystycznie propozycji scenicznych związanych z szeroko rozumianą komedią i satyrą. Festiwal jest platformą wymiany kulturalnej, a zarazem sceną prezentacji form znanych oraz tych, do których widzowie nie mają dostępu na co dzień za pośrednictwem mediów mainstreamowych oraz oferty kulturalnej Wrocławia. Festiwal jest konkursem dla młodych twórców umożliwiającym promocję i rozwój artystyczny grupom niezawodowym. Na festiwalu zaprezentowane zostaną: kabaret, stand up comedy oraz improwizacja teatralna.

Mariusz Kałamaga

FORMACJA CHATELET

IRENEUSZ KROSNY

KABARET K2

KABARET ŁOWCY.B

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Kabaretowy Miedzynarodowy Festiwal WROCEK 2015, Koncert Galowy

Bardzo udany wieczór, oby więcej takich :).
Yuu 01.12.2015 18:23
To był świetnie spędzony czas. Za rok wracamy na Wrocek.
Monika 24.11.2015 18:25
Miałam przyjemność uczestniczenia w takim wydarzeniu pierwszy raz i już wiem, że nie był to ostatni. Świetna forma rozrywki.
Ireneusz Krosny - czapki z głów, niesamowita osobowość sceniczna, dużo zyskuje przy występie na żywo. Łowcy. B - humor nie do podrobienia, uśmiałam się do łez. Kałamaga - miał swoje wejścia, był zabawny. Pozostali - bawiłam się dobrze, choć bez rewelacji, dużo starych numerów.
Hoonti 23.11.2015 18:05
Super dawno sie tak nie uśmiałam. Pan Kałamaga ekstra poprowadził gale :)
magda 23.11.2015 14:12
Super, świetna zabawa.
Żenująco niski poziom występu kabaretu Łowcy.B! Odniosło się wrażenie, że panowie nie przygotowali się do zaprezentowania czegokolwiek. Według mnie mogliby pomyśleć o nowej formule swoich wystąpień, bo dotychczasowa chyba się już wyczerpała, jest nużąca i wcale nie rozśmiesza a raczej irytuje. Konferansjerka Pana Kałamagi- jak wyżej!. Taka imreza jak "Wrocek" powinna mieć jednak artystów prezentujących wyższy poziom swoich wystąpień, niż wyżej wspomniani. Występy pozostałych formacji to powtórki. Natomiast program Pana Ireneusz Krostnego- REWELACJA! Pomimo tego, że część scenek jest znana, jednak z ogromną przyjemnością obejrzałam je kolejny raz.Szacunek dla widza poprzez perfekcyjną prezentację i przygotowanie, co owocuje szacunkiem i podziwem publiczności dla wspaniałego mima. Pan Ireneusz to klasa sama w sobie!
rybka 23.11.2015 13:19
Koncert finałowy pierwsza klasa. Jedyny minus to drobne problemy z nagłośnieniem.
Bombik74 23.11.2015 10:26
Ireneusz krosny byl hitem. Brakowalo zwyciezcy konkursu. Dlaczego nie bylo ?
hugo57-pl 23.11.2015 08:45

Polecane z kategorii kabaret