kabaret

Kabaretowy dobry wieczór - 20-lecie Formacji Chatelet

kabaret

Kabaretowy dobry wieczór - 20-lecie Formacji Chatelet

Kabaretowy dobry wieczór - 20-lecie Formacji Chatelet - Bilety na kabaret

Dobry wieczór! To przywitanie może oznaczać wszystko. Więc jaki właściwie jest ”dobry wieczór”? Przepisów na dobry wieczór jest wiele. My mamy jeden, absolutnie niezawodny.
Dobry wieczór – tak wita kilkutysięczną publiczność Barbara Tomkowiak i Adam Małczyk a potem zdarzenia dzieją się już błyskawicznie. Na scenie pojawiają się Katarzyna Pakosińska lub Jerzy Kryszak, Formacja Chatelet i Kabaret Skeczów Męczących bawiąc publikę przez ponad 3 godziny. Z każdym kolejnym występem, premierowym skeczem i żartem nie masz najmniejszych wątpliwości, że to dobry wieczór.
Podczas Kabartowego Dobrego Wieczoru Formacja Chatelet obchodzić będzie swoje 20-lecie. Dwadzieścia lat to naprawdę szmat czasu i dlatego przygotowaliśmy dla państwa coś wyjątkowego. Fantastyczną zabawę gwarantuje doskonały dobór artystów., którzy zaserwują państwu humor najwyższej próby. Trzy różne kabaretowe światy i jeden cel - rozbawić Was do łez! Kabaretowy dobry wieczór to więcej niż kabareton - To kabaretowy spektakl jakiego jeszcze na polskiej scenie estradowej nie było.
Badania wykazały, że 15 minut śmiechu wydłuża życie o jeden dzień. Przyjdź na Kabaretowy dobry wieczór i wydłuż sobie życie o 12 dni.
Kabaretowy Dobry Wieczór to kolejna duża produkcja Agencji Artystycznej Eskander. Obok Polskiej Nocy Kabaretowej, która co roku pojawia się w 40 miastach Polski, w każdym zbierając kilkutysięczną publiczność, na estrady całego kraju wyrusza nowy projekt w równie gwiazdorskiej obsadzie i niespotykanej dotąd formule. Kabaretowy Dobry Wieczór to widowisko dla każdego, kto łaknie dobrego, wyrafinowanego humoru podanego w sposób lekki i nowatorski.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Kabaretowy dobry wieczór - 20-lecie Formacji Chatelet

Bardzo mi się podobało, więcej takich kabaretów w Żarach.
Kabaret super gorzej z organizacją. Bardzo niewygodne krzesła i pomimo swietnej zabawy miało się ochotę wyjść po 2 godz
Wieczór był udany, bardzo fajny występ. Pozdrawiam wszystkich ze Świniar :)
Wydarzenie artystyczne było na wysokim poziomie, było śmiesznie i wesoło,lecz pojawił się problem z bolącym tyłkiem gdyż krzesła były nie wyściełane i niestety było trochę chłodno.
Występy pierwsza klasa,tyczy się to wszystkich występujących.Dawno tak mnie gardło nie bolało ze śmiechu.Na auli było trochę zimno,ale reszta ok.Pozdrawiam Świniary.
Artyści rewelacja. Natomiast miejsce siedzące to masakra. Cena prawie jak za miejsce VIP(80pln a VIP 90pl ) i po godzinie już bolała mnie szyją od patrzenia się w bok. Do tego nie widziałem jakieś 40 % programu bo zasłaniała mi część sceny. Dramat!
Występ świetny, super zabawa
Dawno tak się nie uśmiałam!!! Jeszcze dzisiaj bolą mnie policzki ;)
Niby to samo co w TV ale lepiej i śmieszniej, naprawdę warto.
Ubaw po pachy.Rewelacja.Gorąco polecam!
Super Super Super
śmiesznie, jak zawsze. Dobre, rozpoczęcie weekendu :)
Występ był super - bardzo nam się podobało. Polecamy!
Bardzo fajny występ i dużo zabawy. Na drobny minus niewygodne krzesełka, jak na 3 godziny bez przerwy.
Trochę kiepskie nagłośnienie, nie wszystko było słychać, dźwięk uciekał po w większej części pustej hali. Na kilkugodzinny występ krzesełka dla przedszkolaków, za małe, za niskie za gęsto, trzeba siedzieć na baczność co po godzinie odbiera przyjemność uczestniczenia w wydarzeniu. Pozatym super.
Kabaret fajny ale organizacja bardzo marna. Plastikowe , ciasno ustawione krzesełka jako sekcja VIP. Trzy godziny na plastikowym krzesełku to marna przyjemność.
Organizacyjnie nie bardzo się spisali,za ciasno krzesełka,brak szatni,brak przerwy w występie tak długim!Kabaret Szatle nie podobał mi się ich występ,Kryszak tez się nie popisał! Ogólnie byłam rozczarowana :(
Rewelacja!! Nie mogę się doczekać kolejnych występów :)
Pan Jerzy Kryszak THE BEST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ubaw po pachy, bolały mnie poliki i podskoczyło mi ciśnienie, przy moim niskim to same pozytywy, polecam w 100% :-)
było super bardzo polecam
wierzba28 14.11.2016 18:46
Było super! Polecam
pmjawor 13.11.2016 23:07
Świetny wieczór kabaretowy, rewelacyjny repertuar, gorąco polecam!
byli świetni dali czadu :)
Do Wieliczki zabrałam ze sobą swoje koleżanki, które były zachwycone!Było bardzo śmiesznie :):):) POLECAM!!!
Bawiliśmy się przecudnie. Największe wrażenie zrobił na nas i najbardziej bawił kabaret Chatelet - są najlepsi w swoim fachu ... uwielbiam :-)
To był bardzo miło spędzony wieczór, polecam wszystkim którzy chcą sobie poprawić humor ;) Szkoda tylko, że bilety były trochę drogie i było bardzo dużo wolnych miejsc ;(
Świetna zabawa. Wybitni artyści
Bardzo dobry występ i organizacja imprezy . Prośba aby przy zakupie biletów była możliwość otrzymania faktury . pozdrawiam
super wieczór
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret