kabaret

Kałasznikof Zaprasza - kabaret CHYBA

kabaret

Kałasznikof Zaprasza - kabaret CHYBA

Kałasznikof Zaprasza - kabaret CHYBA - Bilety na kabaret

Bilety:
25 zł - przedsprzedaż do 24 lutego 2018r.
30 zł - w dniu imprezy

Otwieramy nową scenę komedii w Rybniku, prezentujemy cykl komediowy pn. „KAŁASZNIKOF ZAPRASZA”. Już 25 lutego pierwszy występ. Gościem na deskach Domu Kultury w Rybniku - Chwałowicach będzie Kabaret Chyba.

Formuła programu
Głównym punktem imprezy będzie zawsze występ zaproszonego gościa. Dom Kultury w Chwałowicach odwiedzą zarówno grupy kabaretowe jak i uznani soliści. Zaproszeni artyści będą mieli za zadanie zagrać wyłącznie swoje najnowsze programy. Dzięki temu widzowie mają pewność, że zobaczą rzeczy świeże i autentycznie zabawne. Kabaret Kałasznikof oczywiście nie zadowoli się wyłącznie rolą gospodarza. Na każdy koncert rybnicka grupa przygotuje absolutnie premierowe skecze i piosenki. Będą to utwory nigdzie wcześniej nie grane.

Gość programu w dn. 25 lutego - Kabaret Chyba jest znany przede wszystkim ze swojego hitowego numeru "Organista". Grupa zaprezentuje swój najnowszy program pt. "Chyba sobie żarty robi". Pośród skeczy nie zabraknie również piosenek. Kabaret Chyba jest częstym uczestnikiem Ryjka. W tym roku zdobyli na rybnickim festiwalu niezwykle prestiżową nagrodę im. Artura za piosenkę o krakowskim smogu.
Pochodzący z Wrocławia Kabaret Chyba to bez wątpienia najlepszy i najzdolniejszy kabaret młodego pokolenia. Na ogólnopolskiej scenie zabłysnął w 2010 roku, kiedy to zgarnął nagrody na wszystkich najważniejszych festiwalach w Polsce: wygrał słynny krakowski festiwal PAKA, zdobył Grand Prix na festiwalu Przewałka w Wałbrzychu, był laureatem na Lidzbarskich Wieczorach Humoru i Satyry. Od tamtej pory jest znany i ceniony zarówno przez publiczność jak i kabaretowe środowisko.
Od stycznia 2016 kabaret tworzy trzech utalentowanych artystów: Piotr Gumulec, Jakub Krzak i Krzysiek Wilkosz.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Kałasznikof Zaprasza - kabaret CHYBA

Super impreza, czekam na kolejne edycje! Mnóstwo śmiechu, rewelacyjny występ, zarówno Gwiazdy wieczoru jak i Gospodarzy. Polecam! :)
Chyba było super... :-D Świetna zabawa.
CHYBA było fajnie ;)

Polecane z kategorii kabaret