kabaret

Kętrzyński Wieczór Kabaretowy 2015

kabaret

Kętrzyński Wieczór Kabaretowy 2015

Kętrzyński Wieczór Kabaretowy 2015 - Bilety na kabaret

23 sierpnia o godz. 18.00 w kętrzyńskim amfiteatrze kolejny "KĘTRZYŃSKI WIECZÓR KABARETOWY".
Śmiech i dobrą zabawę zagwarantują dynamiczne, pełne improwizacji, a przede wszystkim śmieszne programy i z treścią w wykonaniu KABARETU POD WYRWIGROSZEM, KABARET ZACHODNI, ŚWIERSZCZYCHRZĄSZCZ.

Śmiej i Baw się w Kętrzynie na Kętrzyńskim wieczorze Kabaretowym, którego gospodarzem będzie Kabaret Pod Wyrwigroszem !!!

W maju b.r. Kabaret Słuchajcie zmienił nazwę na Kabaret Zachodni. Dlaczego? Dlatego, że powiększył nam się skład w ciągu ostatnich kilku lat. Postanowiliśmy zmienić nazwę, zrobiliśmy konkurs na facebook-u i wygrała nazwa Zachodni. Dlaczego nie np. Kętrzyn? Bo nie było takich propozycji. Czas zatem na nową nazwę dla kabaretu!

Krakowski Kabaret pod Wyrwigroszem to jeden z najpopularniejszych kabaretów w Polsce. Występuje w czwórkę: Beata Rybarska, Andrzej Kozłowski, Maurycy Polaski, Łukasz Rybarski. W procesie twórczym uczestniczy także Tomasz Olbratowski, dziennikarz - satyryk z radia RMF FM. W najnowszym, tegorocznym programie Kabaretu pod Wyrwigroszem - "Variaté" znajdą Państwo najnowsze skecze, monologi i piosenki. Błyskawiczne tempo programu, szereg inteligentnych skojarzeń i mnóstwo dowcipnych aktualności stanowią o jego powodzeniu na estradach całego kraju. Spotkanie z Kabaretem pod Wyrwigroszem to absolutna gwarancja śmiesznie spędzonego wieczoru :-)

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Kętrzyński Wieczór Kabaretowy 2015

super
mirka1 24.08.2015 14:33

Polecane z kategorii kabaret