kabaret

Klasycznie na Wrocku, Festiwal WROCEK 2017 - Wieczór II

kabaret

Klasycznie na Wrocku, Festiwal WROCEK 2017 - Wieczór II

Klasycznie na Wrocku, Festiwal WROCEK 2017 - Wieczór II - Bilety na kabaret

Klasycznie na Festiwalu WROCEK – Wieczór II

Zapraszamy na II program z cyklu „Klasycznie na Festiwalu WROCEK”, 28 września w Klubie Firlej o g. 17.30. Będzie „klasycznie”, bo tego niektórym odbiorcom sztuki kabaretowej wyraźnie brakuje. Wychodzimy więc naprzeciw temu zapotrzebowaniu. Zapraszamy wszystkich, którzy zatęsknili za klasycznym skeczem, monologiem, fraszką, czy satyrycznym wierszem. Zachęcamy do przyjścia tych, którzy lubią dobrą, kabaretową piosenkę, niekiedy śmieszną, czasem nastrojową, może liryczną, ale zawsze w dobrym gatunku. Gospodarzem wieczoru będzie Jerzy Skoczylas – współzałożyciel Kabaretu ELITA, autor i aktor Radiowego „Studia 202”. W każdym programie znajdą się znamienici goście: satyrycy, aktorzy, ludzie nauki, sztuki i osoby mogące zaciekawić widownię w niekonwencjonalny sposób.

We wrześniu rozpoczął się nowy rok szkolny, a za kilka dni ruszy nowy rok akademicki, więc drugi klasyczny WROCEK odbędzie się pod hasłem „Witaj szkoło”. Poruszymy tematy szkolne. Opowiemy szkolne anegdoty, podyskutujemy o uczniach i studentach, nie zabraknie humoru z zeszytów szkolnych. Poprosimy również widzów by podzielili się z widownią zabawnymi szkolnymi przygodami i wspomnieniami.

Gośćmi programu będą:

- Leszek Niedzielski, aktor i autor Kabaretu ELITA, który do dziś, wspólnie z Jerzym Skoczylasem współtworzy programy Kabaretu ELITA i radiowego Studia 202.

- Dr hab. Bogusław Bednarek. Profesor Uniwersytetu Wrocławskiego, znakomity filolog, znawca literatury, znany z ciętej riposty i naukowej (ale zawsze pełnej dowcipu i anegdoty) analizy tekstów.

- Aga Damrych – wokalistka, finalistka konkursu The Voice of Poland, którą tym razem usłyszymy w repertuarze kabaretowym.

- Marta Dzwonkowska – aktorka Teatru Muzycznego CAPITOL, która zmierzy się z piosenką znaną z programów Kabaretu ELITA i Studia 202.

Będzie wesoło, dowcipnie i niebanalnie. Przyjdźcie, a gwarantujemy, że wrócicie do nas na kolejne spotkania z cyklu „Klasycznie na Festiwalu WROCEK”. Zapraszamy!

W dniu koncertu bilety w cenie 25 zł dostępne w Firleju od godz. 17.00. Uwaga: Seniorzy wstęp wolny ! – Wymagany kontakt z koordynatorem i zapis na listę. Ilość wolnych miejsc ograniczona. Koordynator – p. Zbigniew Czekalski email: seniorwrocek@wp.pl , tel. 609 145 720.

Klasycznie na Wrocku to cykl imprez odbywających się raz w miesiącu w Klubie Firlej w ramach kultowego Komediowego Międzynarodowego Festiwalu Wrocek. Mecenat nad wydarzeniem sprawuje miasto Wrocław.

Zapraszamy!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Klasycznie na Wrocku, Festiwal WROCEK 2017 - Wieczór II

Brak recenzji

Polecane z kategorii kabaret