kabaret

Klasycznie na Wrocku, Festiwal WROCEK 2017 - Wieczór III

kabaret

Klasycznie na Wrocku, Festiwal WROCEK 2017 - Wieczór III

Klasycznie na Wrocku, Festiwal WROCEK 2017 - Wieczór III - Bilety na kabaret

Klasycznie na Festiwalu WROCEK – Wieczór III

Będzie „klasycznie”, bo tego niektórym odbiorcom sztuki kabaretowej wyraźnie brakuje. Wychodzimy więc naprzeciw temu zapotrzebowaniu.

Zapraszamy wszystkich, którzy zatęsknili za klasycznym skeczem, monologiem, fraszką, czy satyrycznym wierszem. Zachęcamy do przyjścia tych, którzy lubią dobrą, kabaretową piosenkę, niekiedy śmieszną, czasem nastrojową, może liryczną, ale zawsze w dobrym gatunku.

Gospodarzem wieczoru będzie Jerzy Skoczylas – współzałożyciel Kabaretu ELITA, autor i aktor Radiowego „Studia 202”.

Jak zawsze w programie znajdą się znamienici goście: satyrycy, aktorzy, ludzie nauki, sztuki i osoby mogące zaciekawić widownię w niekonwencjonalny sposób.

W październiku robi się zimno więc zaproponujemy Państwu coś na rozgrzewkę. Trzeci klasyczny WROCEK odbędzie się pod hasłem: „Alkohol w życiu i w sztuce”.

Porozmawiamy i zaśpiewamy o tym jak wszelakie trunki na przestrzeni dziejów wpływały na kształtowanie się obyczajów i kultury. Wspomnimy wielkich i znanych, u których ta używka wywarła niebanalny wpływ na życie i twórczość. Pojawią się oczywiście anegdoty i żarty związane z tym jakże bliskim każdemu Polakowi tematem. Być może poprosimy również widzów by podzielili się z widownią swoimi doświadczeniami w tej materii.

Gośćmi programu będą:

Leszek Niedzielski - aktor i autor Kabaretu ELITA, który do dziś, wspólnie z Jerzym Skoczylasem współtworzy programy Kabaretu ELITA i radiowego Studia 202.

Stanisław Szelc – też członek ELITY i Studia 202. Bywalec pubów i lokali z wyszynkiem. Człowiek, który temat trunków zna nie tylko z literatury.

Dr hab. Bogusław Bednarek. Profesor Uniwersytetu Wrocławskiego,znakomity filolog, znawca literatury, znany z ciętej riposty i naukowej (ale zawsze pełnej dowcipu i anegdoty) analizy tekstów.

Aga Damrych – wokalistka, finalistka konkursu The Voice of Poland, którą tym razem usłyszymy w repertuarze kabaretowym.

Marta Dzwonkowska – aktorka Teatru Muzycznego CAPITOL, która zmierzy się z piosenkami znanymi z programów Kabaretu ELITA i Studia 202.

Będzie wesoło, dowcipnie i niebanalnie. Przyjdźcie, a gwarantujemy, że wrócicie do nas na kolejne spotkania z cyklu „Klasycznie na Festiwalu WROCEK”. Zapraszamy!

W dniu koncertu bilety w cenie 25 zł dostępne w Firleju od godz. 17.00. Uwaga: Seniorzy wstęp wolny ! – Wymagany kontakt z koordynatorem, zapis na listę i odbiór wejściówek. Ilość wolnych miejsc ograniczona. Koordynator – p. Zbigniew Czekalski email: seniorwrocek@wp.pl , tel. 609 145 720.

Klasycznie na Wrocku to cykl imprez odbywających się raz w miesiącu w Klubie Firlej w ramach kultowego Komediowego Międzynarodowego Festiwalu Wrocek. Mecenat nad wydarzeniem sprawuje miasto Wrocław.

Zapraszamy!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Klasycznie na Wrocku, Festiwal WROCEK 2017 - Wieczór III

Brak recenzji

Polecane z kategorii kabaret