kabaret

Klasycznie na Wrocku, Festiwal WROCEK 2017 - Wieczór IV

kabaret

Klasycznie na Wrocku, Festiwal WROCEK 2017 - Wieczór IV

Klasycznie na Wrocku, Festiwal WROCEK 2017 - Wieczór IV - Bilety na kabaret

Zapraszamy na IV program z cyklu „Klasycznie na Festiwalu WROCEK”, 23 listopada w Klubie Firlej na g. 17.30.

Będzie „klasycznie”, bo tego niektórym odbiorcom sztuki kabaretowej wyraźnie brakuje. Wychodzimy więc naprzeciw temu zapotrzebowaniu.

Zapraszamy wszystkich, którzy zatęsknili za klasycznym skeczem, monologiem, fraszką, czy satyrycznym wierszem. Zachęcamy do przyjścia tych, którzy lubią dobrą, kabaretową piosenkę, niekiedy śmieszną, czasem nastrojową, może liryczną, ale zawsze w dobrym gatunku.

Gospodarzem wieczoru będzie Jerzy Skoczylas – współzałożyciel Kabaretu ELITA, autor i aktor Radiowego „Studia 202”.

Jak zawsze w programie znajdą się znamienici artyści: tym razem będziemy gościć „Wrocławski Teatr Piosenki” Z programem „Szlagiery szampańskiej ery”.

Zabierzemy Państwa w sentymentalną podróż do letnich ogródkowych scenek, teatrzyków rewiowych i kabaretów Warszawy i Lwowa, gdzie sampan lał się strumieniami, a na estradach królowały niezapomniane szlagiery. Muzykę komponowali: Jerzy Petersburski czy Henryk Wars, a teksty pisali poeci tej klasy co: Marian Hemar lub Julian Tuwim.

Gwarantujemy, że „Szlagiery szampańskiej ery” poprawią Państwu nastrój i mimo listopadowej aury przywrócą pogodę ducha.

Gośćmi programu będą:

- Jolanta Chełmicka,

- Anna Dreko,

- Tomasz Kwietko – Bębnowski,

- Krzysztof Tysnarzewski,

- Jan Węglowski.

Przy fortepianie zasiądzie reżyser przedstawienia i szef muzyczny Wrocławskiego Teatru Piosenki – Bogusław Klimsa. Dobrej zabawy i szampańskiego humoru! Do zobaczenia!

W dniu koncertu bilety w cenie 25 zł dostępne w Firleju od godz. 17.00. Uwaga: Seniorzy wstęp wolny ! – Wymagany kontakt z koordynatorem, zapis na listę i odbiór wejściówek. Ilość wolnych miejsc ograniczona. Koordynator – p. Zbigniew Czekalski email: seniorwrocek@wp.pl , tel. 609 145 720.

Klasycznie na Wrocku to cykl imprez odbywających się raz w miesiącu w Klubie Firlej w ramach kultowego Komediowego Międzynarodowego Festiwalu Wrocek. Mecenat nad wydarzeniem sprawuje miasto Wrocław.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Klasycznie na Wrocku, Festiwal WROCEK 2017 - Wieczór IV

Brak recenzji

Polecane z kategorii kabaret