kabaret

Kołobrzeska Noc Kabaretowa

kabaret

Kołobrzeska Noc Kabaretowa

Kołobrzeska Noc Kabaretowa - Bilety na kabaret

Kołobrzeska Noc Kabaretowa 2010 - na żołnierską nutę
Wystąpią :
Neo-Nówka
Paranienormalni
Kabaret Skeczów Męczących
Nowaki
Jacek Ziobro

Oprawa muzyczna : Zespół Żarówki

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Kołobrzeska Noc Kabaretowa

artyści byli świetni, niektóre skecze słyszałam w telewizji ale nie przeszkadzało mi obejrzeć je jeszcze raz , na żywo zawsze inaczej ;-)
Wysoki poziom atrystyczny, nie do końca kabrety trzymały sie konwencji "wojskowej", za wyjątkiem kabaretu "Nowaki" oczywiście :) miłym akcentem zakończyła "Neo-nówka" grając skecz Niebo na wyraźną prośbę widowni skandującą "Bogu, bogu, bogu..." :)
Super występy wszystkich kabaretów!!!!!!!!!! chociaż przydałaby się przerwa w trakcie trwania kabaretów:) Ale ogólnie baaardzo pozytywne wrażenia :) Dużżżżo śmiechu!!!!!!!!!
Poziom artystyczny dość wysoki, mam porównanie z Mazurską Nocą Kabaretową, to w Kołobrzegu zdecydowanie lepiej i oczywiście cena biletu nieproporcjonalnie niższa.
Super kabareton oby więcej takich imprez w naszym regionie szczęki bolały od pierwszej minuty występu
Byłam w Kołobrzegu i wczoraj w Koszalinie i muszę przyznać, że w Kołobrzegu podobało mi się lepiej!!! Było normalnie występy "na luzie" płakałam ze śmiechu a w Koszalinie atmosfera "pod telewizje" sztucznie.
super, polecam wszystkim, powiem tyle- występ zaczął się o 20.30, o 22 już mnie brzuch tak bolał od śmiania się że nie mogłem a przed nami byli Paranienormalni i Neo-Nówka...
Zabawa super... kilka godzin śmiechu, warto wydac parę groszy...
z mężem bawiliśmy się fantastycznie!!!
Była ostra zwała polecam!!

Polecane z kategorii kabaret