kabaret

Komediowy Międzynarodowy Festiwal WROCEK - Odcinek 1 "Krakowski najazd" (dawne W.K.C. - Wieczorne Komików Cykanie)

kabaret

Komediowy Międzynarodowy Festiwal WROCEK - Odcinek 1 "Krakowski najazd" (dawne W.K.C. - Wieczorne Komików Cykanie)

Komediowy Międzynarodowy Festiwal WROCEK - Odcinek 1 "Krakowski najazd" (dawne W.K.C. - Wieczorne Komików Cykanie) - Bilety na kabaret

Największa cykliczna Wrocławska impreza komediowa wraca! Tym razem Wieczorne Komików Cykanie łączy swe siły z Festiwalem Wrocek, przez co będziecie mieli możliwość zobaczenia jeszcze więcej w przystępnej cenie!

Na pierwszy ogień 1 kwietnia zapraszamy Was do Strefy Kultury Studenckiej znajdującą się na terenie Politechniki Wrocławskiej na występ trójki stand-uperów z Krakowa. Będą to ludzie, którzy mają już nie jeden występ w tv za sobą, nie jedną nagrodę wygraną na różnorakich festiwalach oraz całą masę fanów!

A wystąpią przed Wami:

  1. Olka Szczęśniak

Laureatka Areny Stand -uperów, bitwy na stand-up, finalistka Antrakt Stand-up Festiwal i Polskiej Ligi Stand -upu. Należy do krakowskiej grupy Comedy. Lab. Schizofreniczna bezwstydnica z rozdwojeniem jaźni, czerpie inspiracje z najbliższego otoczenia, stand -upem zajmuje się od 2 lat.

  1. Michał Leja

Krakowski komik wywodzący się z grupy Comedy Lab - Laboratorium komedii. Szuka inspiracji w meandrach tego świata. Gdy już coś znajdzie, przesiewa to przez sito swojej spaczonej wyobraźni, by wyrzucić wszystko na scenie i rozbawić publiczność. Gdy się śmieje wygląda jak 7 letnia Chinka. Koledzy wołają na niego „ej”. Zwycięzca Bitwy na Stand-Up 2014 w kategorii: „Najlepsza improwizacja”. I miejsce na Szczecin Stand-up Fest, II miejsce w Polskiej Lidze Stand-upu, dyskwalifikacja z przeglądu kabaretowego Klamka za zbyt ostre poczucie humoru. Uczestnik „Wielkiego Roastu Krzysztofa Skiby”, „Stand-up No limits w Multikinie”, „Stand-up Time”.

  1. Tomek Biskup

To jeden z niewielu na świecie biskupów-ateistów. Kabareciarz, który uśmiecha się rzadziej niż deszcz pada na pustyni Gobi. Mimo to potrafi być śmieszny.

Uwaga: Informacja dla spóżnialskich ! - Mała pula biletów, będzie do nabycia w miejscu imprezy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Komediowy Międzynarodowy Festiwal WROCEK - Odcinek 1 "Krakowski najazd" (dawne W.K.C. - Wieczorne Komików Cykanie)

Impreza super tylko Olka Szczęśniak już po raz trzeci!!! przedstawiła ten sam program we Wrocławiu.Wypadało by powiedzieć coś nowego.
świetny dobór artystów, którzy utrzymywali non stop kontakt z publiką.
To był mój pierwszy raz na stand-upie. Humor był w porządku, ale przepełniony wulgaryzmami. Raczej nie jest to mój ulubiony typ poczucia humoru.
Niektóre teksty stand-uperów już słyszałam ale nadal widowisko na wysokim poziomie. Naprawdę dobrze się bawiłam.
Udany występ
bardzo wysoki poziom występów, profesjonalizm, świetna improwizacja!

Polecane z kategorii kabaret