kabaret

Komediowy Międzynarodowy Festiwal WROCEK - Odcinek 1 "Krakowski najazd" (dawne W.K.C. - Wieczorne Komików Cykanie)

kabaret

Komediowy Międzynarodowy Festiwal WROCEK - Odcinek 1 "Krakowski najazd" (dawne W.K.C. - Wieczorne Komików Cykanie)

Komediowy Międzynarodowy Festiwal WROCEK - Odcinek 1 "Krakowski najazd" (dawne W.K.C. - Wieczorne Komików Cykanie) - Bilety na kabaret

Największa cykliczna Wrocławska impreza komediowa wraca! Tym razem Wieczorne Komików Cykanie łączy swe siły z Festiwalem Wrocek, przez co będziecie mieli możliwość zobaczenia jeszcze więcej w przystępnej cenie!

Na pierwszy ogień 1 kwietnia zapraszamy Was do Strefy Kultury Studenckiej znajdującą się na terenie Politechniki Wrocławskiej na występ trójki stand-uperów z Krakowa. Będą to ludzie, którzy mają już nie jeden występ w tv za sobą, nie jedną nagrodę wygraną na różnorakich festiwalach oraz całą masę fanów!

A wystąpią przed Wami:

  1. Olka Szczęśniak

Laureatka Areny Stand -uperów, bitwy na stand-up, finalistka Antrakt Stand-up Festiwal i Polskiej Ligi Stand -upu. Należy do krakowskiej grupy Comedy. Lab. Schizofreniczna bezwstydnica z rozdwojeniem jaźni, czerpie inspiracje z najbliższego otoczenia, stand -upem zajmuje się od 2 lat.

  1. Michał Leja

Krakowski komik wywodzący się z grupy Comedy Lab - Laboratorium komedii. Szuka inspiracji w meandrach tego świata. Gdy już coś znajdzie, przesiewa to przez sito swojej spaczonej wyobraźni, by wyrzucić wszystko na scenie i rozbawić publiczność. Gdy się śmieje wygląda jak 7 letnia Chinka. Koledzy wołają na niego „ej”. Zwycięzca Bitwy na Stand-Up 2014 w kategorii: „Najlepsza improwizacja”. I miejsce na Szczecin Stand-up Fest, II miejsce w Polskiej Lidze Stand-upu, dyskwalifikacja z przeglądu kabaretowego Klamka za zbyt ostre poczucie humoru. Uczestnik „Wielkiego Roastu Krzysztofa Skiby”, „Stand-up No limits w Multikinie”, „Stand-up Time”.

  1. Tomek Biskup

To jeden z niewielu na świecie biskupów-ateistów. Kabareciarz, który uśmiecha się rzadziej niż deszcz pada na pustyni Gobi. Mimo to potrafi być śmieszny.

Uwaga: Informacja dla spóżnialskich ! - Mała pula biletów, będzie do nabycia w miejscu imprezy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Impreza super tylko Olka Szczęśniak już po raz trzeci!!! przedstawiła ten sam program we Wrocławiu.Wypadało by powiedzieć coś nowego.
świetny dobór artystów, którzy utrzymywali non stop kontakt z publiką.
To był mój pierwszy raz na stand-upie. Humor był w porządku, ale przepełniony wulgaryzmami. Raczej nie jest to mój ulubiony typ poczucia humoru.
Niektóre teksty stand-uperów już słyszałam ale nadal widowisko na wysokim poziomie. Naprawdę dobrze się bawiłam.
Udany występ
bardzo wysoki poziom występów, profesjonalizm, świetna improwizacja!

Polecane