kabaret

Komediowy Międzynarodowy Festiwal WROCEK - Odcinek 10 - "Pozytywnie naładowani" (Stand-Up)

kabaret

Komediowy Międzynarodowy Festiwal WROCEK - Odcinek 10 - "Pozytywnie naładowani" (Stand-Up)

Komediowy Międzynarodowy Festiwal WROCEK - Odcinek 10 - "Pozytywnie naładowani" (Stand-Up) - Bilety na kabaret

Odcinek 10 "Pozytywnie naładowani"

Tomek Nowaczyk - to jeden z najciekawszych komików w Polsce, a już na pewno w Kościanie. Zwycięzca konkursu One Ryj Show podczas XIX Rybnickiej Jesieni Kabaretowej 2014. Jeden z najbardziej energetycznych komików, mówią, że „napierdziela jak karabin”. Na scenie daje z siebie wszystko i jeszcze trochę. Członek kabaretu Czesuaf, nałogowy biegacz (kilkanaście ukończonych maratonów i żyje!), autor wierszy dla dzieci. Jako stand-uper tworzy wybitnie nie dla dzieci. Stworzył już trzy godzinne materiały stand-upowe, ostatni nosi tytuł „Myślę, więc gadam”. Tytuł ma sugerować, że Tomek dużo myśli. Bez wątpienia dużo gada. Podobno w nowym materiale wypowiada około 6.000 słów. W tym parę niecenzuralnych. Tomek ma wielu fanów, z tym że nie wszyscy już o tym wiedzą. Występował na wielu scenach w całej Polsce, a także na ekranach telewizorów w programie Tylko dla Dorosłych (TVP2) oraz relacji z Rybnickiej Jesieni Kabaretowej (Polsat).

Opinie o Tomku:

– „Bezkompromisowy. Piekielnie zabawny.” – Tomek Nowaczyk o sobie,

– „Przekomiczny człowiek.” – Tomek Nowaczyk o sobie,

– „Nie widziałem lepszego komika!” - Stevie Wonder.

Mieszko Minkiewicz – jest duży, to i dużo robi. Niewielki czynsz umożliwia mu utrzymywanie się z różnych form prac zarobkowych. Najczęściej te prace sam sobie wymyśla. Od 2007 roku gra w kabarecie. Od 2010 roku improwizuje. Od 2015 robi stand-up. Lubi piwo. Od zawsze. Jak dorośnie, chce być piwem. A rośnie cały czas.

Paulina Potocka - Białostocka duchowa córka Andrzeja Poniedzielskiego i kogoś jeszcze. Osoba, wobec której bardzo świadomie używa się słowa "temperament". Jej stand-up zadziwia. Wstrząsa. Nie pozostawia obojętnym. Po jej występie nic już nie będzie takie samo.

Kiedy: wtorek, 27 wrzesień, godz. 20:00

Gdzie: Stary Klasztor, ul. Purkyniego 1, Wrocław

Za ile:

16 zł Promocyjny - dla wszystkich kupujących przed dniem koncertu;

20 zł Normalny - cena w dniu wydarzenia;

Tych, którzy nie zdążyli kupić biletów drogą on-line, informujemy że będą one również dostępne na 1 godzinę przed rozpoczęciem koncertu (w miejscu wydarzenia).

Uwaga: Ograniczenie wiekowe, wstęp dla osób powyżej 15 roku życia !

Więcej informacji na www.facebook.com/WrocekFestiwal.

Wydarzenie organizowane jest w ramach Europejskiej Stolicy Kultury WROCŁAW 2016. Mecenat sprawuje miasto Wrocław

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Komediowy Międzynarodowy Festiwal WROCEK - Odcinek 10 - "Pozytywnie naładowani" (Stand-Up)

Rewelacja! Już rezerwuje czas na następny odcinek!
impreza nie zaczęła się punktualnie. drugi wykonawca porażka - niewiele to miało wspólnego z pozytywną energią
Spodziewałem się chłamu a było na prawdę ciekawie. Raziło trochę za dużo seksu oralnego (ile można) i ogólnie przekleństw ale było fajnie. Pani nr 2 prezentująca humor alternatywny - też niezła, ale dużo pracy przed nią. Prowadzący też się nieźle rozkręcił. W sumie za tę cenę, otrzymałem 2h niezłej rozrywki, warto, na pewno jeszcze przyjdziemy.

Polecane z kategorii kabaret