Komediowy Międzynarodowy Festiwal WROCEK - Odcinek 10 - "Pozytywnie naładowani" (Stand-Up) | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2021, 2022 - biletyna.pl

kabaret

Komediowy Międzynarodowy Festiwal WROCEK - Odcinek 10 - "Pozytywnie naładowani" (Stand-Up)

kabaret

Komediowy Międzynarodowy Festiwal WROCEK - Odcinek 10 - "Pozytywnie naładowani" (Stand-Up)

Komediowy Międzynarodowy Festiwal WROCEK - Odcinek 10 - "Pozytywnie naładowani" (Stand-Up) - Bilety na kabaret

Odcinek 10 "Pozytywnie naładowani"

Tomek Nowaczyk - to jeden z najciekawszych komików w Polsce, a już na pewno w Kościanie. Zwycięzca konkursu One Ryj Show podczas XIX Rybnickiej Jesieni Kabaretowej 2014. Jeden z najbardziej energetycznych komików, mówią, że „napierdziela jak karabin”. Na scenie daje z siebie wszystko i jeszcze trochę. Członek kabaretu Czesuaf, nałogowy biegacz (kilkanaście ukończonych maratonów i żyje!), autor wierszy dla dzieci. Jako stand-uper tworzy wybitnie nie dla dzieci. Stworzył już trzy godzinne materiały stand-upowe, ostatni nosi tytuł „Myślę, więc gadam”. Tytuł ma sugerować, że Tomek dużo myśli. Bez wątpienia dużo gada. Podobno w nowym materiale wypowiada około 6.000 słów. W tym parę niecenzuralnych. Tomek ma wielu fanów, z tym że nie wszyscy już o tym wiedzą. Występował na wielu scenach w całej Polsce, a także na ekranach telewizorów w programie Tylko dla Dorosłych (TVP2) oraz relacji z Rybnickiej Jesieni Kabaretowej (Polsat).

Opinie o Tomku:

– „Bezkompromisowy. Piekielnie zabawny.” – Tomek Nowaczyk o sobie,

– „Przekomiczny człowiek.” – Tomek Nowaczyk o sobie,

– „Nie widziałem lepszego komika!” - Stevie Wonder.

Mieszko Minkiewicz – jest duży, to i dużo robi. Niewielki czynsz umożliwia mu utrzymywanie się z różnych form prac zarobkowych. Najczęściej te prace sam sobie wymyśla. Od 2007 roku gra w kabarecie. Od 2010 roku improwizuje. Od 2015 robi stand-up. Lubi piwo. Od zawsze. Jak dorośnie, chce być piwem. A rośnie cały czas.

Paulina Potocka - Białostocka duchowa córka Andrzeja Poniedzielskiego i kogoś jeszcze. Osoba, wobec której bardzo świadomie używa się słowa "temperament". Jej stand-up zadziwia. Wstrząsa. Nie pozostawia obojętnym. Po jej występie nic już nie będzie takie samo.

Kiedy: wtorek, 27 wrzesień, godz. 20:00

Gdzie: Stary Klasztor, ul. Purkyniego 1, Wrocław

Za ile:

16 zł Promocyjny - dla wszystkich kupujących przed dniem koncertu;

20 zł Normalny - cena w dniu wydarzenia;

Tych, którzy nie zdążyli kupić biletów drogą on-line, informujemy że będą one również dostępne na 1 godzinę przed rozpoczęciem koncertu (w miejscu wydarzenia).

Uwaga: Ograniczenie wiekowe, wstęp dla osób powyżej 15 roku życia !

Więcej informacji na www.facebook.com/WrocekFestiwal.

Wydarzenie organizowane jest w ramach Europejskiej Stolicy Kultury WROCŁAW 2016. Mecenat sprawuje miasto Wrocław

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Rewelacja! Już rezerwuje czas na następny odcinek!
impreza nie zaczęła się punktualnie. drugi wykonawca porażka - niewiele to miało wspólnego z pozytywną energią
Spodziewałem się chłamu a było na prawdę ciekawie. Raziło trochę za dużo seksu oralnego (ile można) i ogólnie przekleństw ale było fajnie. Pani nr 2 prezentująca humor alternatywny - też niezła, ale dużo pracy przed nią. Prowadzący też się nieźle rozkręcił. W sumie za tę cenę, otrzymałem 2h niezłej rozrywki, warto, na pewno jeszcze przyjdziemy.

Polecane