kabaret

Komediowy Międzynarodowy Festiwal WROCEK - Odcinek 5 - "Wszystko zostaje w rodzinie" (Stand-Up)

kabaret

Komediowy Międzynarodowy Festiwal WROCEK - Odcinek 5 - "Wszystko zostaje w rodzinie" (Stand-Up)

Komediowy Międzynarodowy Festiwal WROCEK - Odcinek 5 - "Wszystko zostaje w rodzinie" (Stand-Up) - Bilety na kabaret

Odcinek 5 -"Wszystko zostaje w rodzinie"

Czas na piąte spotkanie z Festiwalem Wrocek, czyli z najlepszym stand-upem w naszym mieście! Co nas czeka tym razem? Jeden z bohaterów tego odcinka żałuje kasy na profesjonalną psychoanalizę, dlatego rodzinne brudy wypierze na scenie, licząc na katharsis. Pomożecie mu? Uwaga, ostrzeżenie dla wrażliwych! Żarty naszych gości nie zawsze są najwyższych lotów, ale jednego odmówić im nie sposób - są diablo śmieszne. Kto nie wierzy, niech wpadnie, by się przekonać.

Mateusz Socha – powiew świeżości na wrocławskiej scenie. Publikę zabawia głównie absurdami wziętymi prosto z jego życia. Na scenie wyciąga wszystkie rodzinne brudy – wychodzi z założenia, że nie warto płacić za psychologa. Pierwszy raz wystąpił w styczniu 2016. Zwycięzca Kuźni Stand-upu 2016 i finalista Stand-up War 2016.

Rafał Banaś – trener pływania i ŻYCIA, który kiedyś występował w ekipie Atomówcy. Teraz lata solo jak Han, a swoimi historiami obdarza wszystkich zainteresowanych.

Zbigniew Marcin Wojciech – Człowiek trojga imion, z czego jedno jest nazwiskiem. Kwintesencja określenia: „pozytywny wariat.” Żywioł sceniczny i znana w całej Polsce dusza towarzystwa. Komik, kabareciarz, stand-up’er. Występuje na scenie od 10 lat, a od 2 lat nie był u fryzjera. Jest członkiem grupy POLIŻ STAND-UP, STAND-UP Kraków oraz Kabaretu 44-200. Pracował w RMF FM.

Kiedy: wtorek, 31 maja, godz. 20:00

Gdzie: Strefa kultury Studenckiej , ul. Hoene - Wrońskiego 10, Wrocław

Za ile:

15 zł Promocyjny - dla wszystkich kupujących przed dniem koncertu;

20 zł Normalny - cena w dniu wydarzenia;

Tych, którzy nie zdążyli kupić biletów drogą on-line, informujemy że będą one również dostępne na 1 godzinę przed rozpoczęciem koncertu w miejscu wydarzenia.

Uwaga: Ograniczenie wiekowe, wstęp dla osób powyżej 15 roku życia !

Więcej informacji na www.facebook.com/WrocekFestiwal oraz www.festiwalwrocek.pl

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Komediowy Międzynarodowy Festiwal WROCEK - Odcinek 5 - "Wszystko zostaje w rodzinie" (Stand-Up)

Bardzo nam sie podobalo. Zwlaszcza drugi wystep. Jedynym minusem byly tepe odzywki 'kolegi' z 4rzedu ktory podczas ostatniegowystepu musial napierdalac jezorem noepotrzebnie. Sam festiwal trzyma poziom i tak trzymac!
trochę betonu i jak zwykle dużo tego co było w sieci.

Polecane z kategorii kabaret