kabaret

Komediowy Międzynarodowy Festiwal WROCEK (Stand Up) - Odcinek 12 "Z wadami można żyć"

kabaret

Komediowy Międzynarodowy Festiwal WROCEK (Stand Up) - Odcinek 12 "Z wadami można żyć"

Komediowy Międzynarodowy Festiwal WROCEK (Stand Up) - Odcinek 12 "Z wadami można żyć" - Bilety na kabaret

Wystapią

Janek Wolańczyk - Swoją przygodę zaczął w listopadzie 2014 roku gdy po raz pierwszy we Wrocławiu zbombardował Hecę! Teraz jeździ i opowiada o tym jak wpływa jąkanie na jego życie. Możecie się przygotować na to że będzie długo dochodził... do jednego słowa.

Grzegorz Dolniak - to szczeciński komik na warszawskiej emigracji. Słoik widywany na co dzień w telewizyjnej Dwójce oraz na antenie TVP Rozrywka, gdzie z powodzeniem prowadzi programy i felietony satyryczne. Od lat związany ze środowiskiem kabaretowym i komediowym. Jest pomysłodawcą i dyrektorem artystycznym Festiwalu Komedii SZPAK, aktorem teatru improwizacji Przyjezdni. Los sceniczny rzucił go również w objęcia programu solowego, powszechnie zwanego stand upem. W swoich monologach pastwi się głównie nad sobą i swoimi wadami, bo nikogo tak dobrze jak siebie nie zna. Widzowie z kolei mogą się w tych wadach przeglądać jak w lusterku, bo przecież wszyscy jesteśmy z jednej gliny. Usłyszycie zatem o lenistwie, uzależnieniach, złośliwości rzeczy martwych, relacjach damsko-męskich. Są też fragmenty programu, które trudno opisać w niniejszym tekście, bo Dolniak to niezwykle sprawny improwizator, który każdy swój występ okrasza sporą dawką żywej interakcji z widzami.

Olka Szczęśniak - Laureatka Areny Stand-uperów, bitwy na stand-up, finalistka Antrakt Stand-up Festiwal i Polskiej Ligi Stand-upu. Należy do krakowskiej grupy Comedy.Lab. Schizofreniczna bezwstydnica z rozdwojeniem jaźni, czerpie inspiracje z najbliższego otoczenia, stand-upem zajmuje się od 2 lat.

Kiedy: wtorek, 25 październik, godz. 20:00

Gdzie: Stary Klasztor, ul. Purkyniego 1, Wrocław

Za ile:

16 zł Promocyjny - dla wszystkich kupujących przed dniem koncertu;

20 zł Normalny - cena w dniu wydarzenia;

Tych, którzy nie zdążyli kupić biletów drogą on-line, informujemy że będą one również dostępne na 1 godzinę przed rozpoczęciem koncertu (w miejscu wydarzenia).

Uwaga: Ograniczenie wiekowe, wstęp dla osób powyżej 15 roku życia !

Więcej informacji na www.facebook.com/WrocekFestiwal.

Wydarzenie organizowane jest w ramach Europejskiej Stolicy Kultury WROCŁAW 2016. Mecenat sprawuje miasto Wrocław

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Komediowy Międzynarodowy Festiwal WROCEK (Stand Up) - Odcinek 12 "Z wadami można żyć"

Brak recenzji

Polecane z kategorii kabaret