kabaret

Komediowy Międzynarodowy Festiwal WROCEK (Stand Up) - Odcinek 13 "Każdy ma jakieś doświadczenie życiowe"

kabaret

Komediowy Międzynarodowy Festiwal WROCEK (Stand Up) - Odcinek 13 "Każdy ma jakieś doświadczenie życiowe"

Komediowy Międzynarodowy Festiwal WROCEK (Stand Up) - Odcinek 13 "Każdy ma jakieś doświadczenie życiowe" - Bilety na kabaret

Wystąpią:

Michał Juszczak - Michał to współlider Wrocławskiego Stand-upu. Opowiadaniem żartów zajmuję się od 3 lat. Jest też członkiem grupy improwizacyjnej Nieomylni. Przy tej mieszance będziecie mogli zobaczyć jego dość dziwną wyobraźnię i to co go denerwuje. Bez taryfy ulgowej dla siebie i innych. Przede wszystkim dla innych. I siebie.

Michał Leja - Krakowski komik wywodzący się z grupy Comedy Lab - Laboratorium komedii. Szuka inspiracji w meandrach tego świata. Gdy już coś znajdzie, przesiewa to przez sito swojej spaczonej wyobraźni, by wyrzucić wszystko na scenie i rozbawić publiczność. Gdy się śmieje wygląda jak 7 letnia Chinka. Koledzy wołają na niego „ej”. Zwycięzca Bitwy na Stand-Up 2014 w kategorii: „Najlepsza improwizacja”. I miejsce na Szczecin Stand-up Fest, II miejsce w Polskiej Lidze Stand-upu, dyskwalifikacja z przeglądu kabaretowego Klamka za zbyt ostre poczucie humoru. Uczestnik „Wielkiego Roastu Krzysztofa Skiby”, „Stand-up No limits w Multikinie”, „Stand-up Time”.

Krzysztof Jahns - Na co dzień występuje w Warszawie, ale stand-up aktywnie rozkręca w Poznaniu, jako gospodarz dwóch scen. Pomysłodawca i organizator Poznańskiego Festiwalu Stand-up’u. Występował w wielu miastach, jak i przed publiką w najprawdziwszym więzieniu. Laureat konkursu stand-up’owego UW oraz zwycięzca Warszawskiego Festiwalu Stand-up’u. Znany ze spychania fok do morza, spalonych tostów i żartów bez puent. Jego występy krążą wokół spraw codziennych, celnie punktując otaczającą nas rzeczywistość. Piotruś Pan, który z gracją wbija szpilę sarkazmu w nasze nawyki i zwyczaje, baczny obserwator relacji damsko-męskich.

Kiedy: wtorek, 8 listopad, godz. 20:00

Gdzie: Stary Klasztor, ul. Purkyniego 1, Wrocław

Za ile:

16 zł Promocyjny - dla wszystkich kupujących przed dniem koncertu;

20 zł Normalny - cena w dniu wydarzenia;

Tych, którzy nie zdążyli kupić biletów drogą on-line, informujemy że będą one również dostępne na 1 godzinę przed rozpoczęciem koncertu (w miejscu wydarzenia).

Uwaga: Ograniczenie wiekowe, wstęp dla osób powyżej 15 roku życia ! Program artystyczny może zawierać słowa wulgarne i bez cenzury !

Więcej informacji na www.facebook.com/WrocekFestiwal.

Wydarzenie organizowane jest w ramach Europejskiej Stolicy Kultury WROCŁAW 2016. Mecenat sprawuje miasto Wrocław

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Komediowy Międzynarodowy Festiwal WROCEK (Stand Up) - Odcinek 13 "Każdy ma jakieś doświadczenie życiowe"

Brak recenzji

Polecane z kategorii kabaret