kabaret

Komediowy Międzynarodowy Festiwal WROCEK (Stand Up) - Odcinek 15 "Czy tylko mi się to przytrafia ?"

kabaret

Komediowy Międzynarodowy Festiwal WROCEK (Stand Up) - Odcinek 15 "Czy tylko mi się to przytrafia ?"

Komediowy Międzynarodowy Festiwal WROCEK (Stand Up) - Odcinek 15 "Czy tylko mi się to przytrafia ?" - Bilety na kabaret

Mateusz Socha - powiew świeżości na wrocławskiej scenie. Publikę zabawia głównie absurdami wziętymi ze swojego życia. Na scenie pierze rodzinne brudy - wychodzi z założenia, że nie warto płacić za psychologa. Pierwszy raz wystąpił w styczniu 2016. Zwycięzca Kuźni Stand-upu 2016 i finalista Stand-up War 2016.

Antoni Syrek Dąbrowski – Na scenie stand upowej jest od 2010 roku. Antek jest jednym z pierwszych stand uperów w Polsce. Jego stand up to mieszanka improwizacji oraz fenomenalnych puent. Na jego występach ludzie płaczą ze śmiechu. Co prawda jest rudy ale nic z tym nie zrobimy. Opowie Wam parę słów jak to jest. Występował na kanałach HBO, Central Comedy czy TVP2. Macie ochotę zobaczyć coś fenomenalnego to właśnie jego

Cezary Jurkiewicz – Komik, tekściarz, scenopisarz i hipohondryk z bardzo wnikliwym podejściem do problemów otaczającego nas świata.W swoich tekstach, wywala swoją brudną duszę na lewą stronę, wciągając nas w czarną otchłań beznadziei, zmarnowanych okazji i zatrutą zazdrością podejrzliwości. Zajmuje się Stand-upem od 2008 roku. Jest jedną z dówch pierwszych osób, która zaczęła promować stand-up comedy na terenie Polski. Początkowo jako undergroundowy stand-up obecnie jako formę komedii rozpoznawalną przez tysiące widzów. Występował w Comedy Central Prezentuje: Stand-up!, HBO Stand-up Comedy Club oraz HBO tylko dla dorosłych. W 2011 roku założył pierwszą w Polsce szkołę stand-up comedy, w której prowadzi zajęcia dla młodych komików. Od lat szkoli się w nurcie chicagowskiej szkoły improwizacji komediowej The Second City.

Kiedy: poniedziałek, 05 grudnia, godz. 20:00

Gdzie: Stary Klasztor, ul. Purkyniego 1, Wrocław

Za ile:

16 zł Promocyjny - dla wszystkich kupujących przed dniem koncertu;

20 zł Normalny - cena w dniu wydarzenia;

Tych, którzy nie zdążyli kupić biletów drogą on-line, informujemy że będą one również dostępne na 1 godzinę przed rozpoczęciem koncertu (w miejscu wydarzenia).

Uwaga: Ograniczenie wiekowe, wstęp dla osób powyżej 15 roku życia ! Program artystyczny może zawierać słowa wulgarne i bez cenzury !

Więcej informacji na www.facebook.com/WrocekFestiwal. Wydarzenie organizowane jest w ramach Europejskiej Stolicy Kultury WROCŁAW 2016. Mecenat sprawuje miasto Wrocław

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Komediowy Międzynarodowy Festiwal WROCEK (Stand Up) - Odcinek 15 "Czy tylko mi się to przytrafia ?"

Brak recenzji

Polecane z kategorii kabaret