kabaret

Koncert Laureatów PAKI

kabaret

Koncert Laureatów PAKI

Koncert Laureatów PAKI - Bilety na kabaret

Koncert Laureatów PAKI - 7 minut po, Karol Kopiec, Kabaret Sakreble

Kabaret 7 minut Po - krakowski Kabaret artystyczno-literacki, rezydujący w Podgórzu. A kto tam nie występuje? I Adam- kucharz co pracował w zawodzie. Marek –że niby taki głupek, ale mądrzejszy od wszystkich. Maciek - poeta, ale poeta nie byle jaki, bo z Suwałk. Oraz grają grajkowie. Michał, który gra na wszystkim. Jaki instrument byś mu nie dał, to na nim za gra. Daj mu instrument to na nim zagra. Magdalena, która przepięknie śpiewa i na skrzypcach. A Karolina robi takie szczury, że brzydszego szczura to w życiu nie widziałem, a nawet się nie starała.
Przybyły do tego Kabaretu nie może oprzeć się pokusie, no żeby nie wiem jak się opierał, nie da rady, by nie wstąpić choć na chwilę do Świata 7 minut Po.

Karol Kopiec – polski komik uprawiający stand-up comedy. Występował zarówno w pierwszym jak i drugim sezonie Comedy Central Prezentuje. Uczestnik wielu przeglądów kabaretowych w Polsce, charakteryzujący się abstrakcyjnym poczuciem humoru zmieszanym ze sporą dawką improwizacji.

Nazwa SAKREBLE kojarzy się pewnie wielu z bajką o Rumcajsie. Niektórym może kojarzyć się z przekleństwem. Wszystkim, którym z niczym się nie kojarzy, pragniemy ją dedykować. Od dzisiaj niech kojarzy Wam się z kabaretem. Pochodzą ze Zduńskiej Woli. Też Wam się nie kojarzy? No bo z czym? Od dzisiaj z kabaretem!
Występowali na scenach w całym kraju. Zrealizowali kilka programów. Piszą również skecze i piosenki na zamówienie. Występują na wszelkiego rodzaju imprezach okolicznościowych (bar micwach, stypach, komuniach, chrzcinach, grillach, świniobiciach itp.).
Grają plenery i imprezy firmowe. Nie straszne im deszcze i upały. Byle tylko była jakaś scena i ludzie gotowi się bawić.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Koncert Laureatów PAKI

Brak recenzji

Polecane z kategorii kabaret