kabaret

Koncert Muzyki Patriotycznej FORTECA - Wstęp Wolny

kabaret

Koncert Muzyki Patriotycznej FORTECA - Wstęp Wolny

Koncert Muzyki Patriotycznej FORTECA - Wstęp Wolny - Bilety na kabaret

KONCERT PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ

10 listopada 2018r.
godz. 17:00
Nowodworski Ośrodek Kultury
ul. I. Paderewskiego 1A
Wstęp wolny

W przeddzień 11 listopada, Święta Odzyskania Niepodległości, zapraszamy Was do udziału w wyjątkowym koncercie, podczas którego usłyszymy zespół FORTECA oraz grupę nowodworskich muzyków występujących w zespole SAME TRZASKI.

Zespół FORTECA grający rocka historyczno-patriotycznego powstał 12 lat temu. Od tego czasu walczą o pamięć bohaterów i wydarzeń z bogatej historii Polski. Początkowo swoją twórczość opierali na poezji wojennej, jednak chcąc upamiętnić historie nieuwieczniane na kartach książek i podręczników szkolnych, rozpoczęli współpracę z tekściarką dzięki, której mogą tworzyć własne utwory.

Zespół SAME TRZASKI to kolejny projekt muzyczny Radosława Brzezińskiego, do którego zaprosił Piotra Ciemiewskiego (perkusja), Jakuba Andruchów (gitara), Grzgorza Antoniuka (gitara). Tym razem inspiracją będą utwory zespołów polskich z końca lat 80 tych. Utwory prezentowane zostaną w nowej oprawie muzycznej ubarwione instrumentami elektronicznymi i beatem. Program powstał na potrzebę wyrażania własnego spojrzenia na demokrację, wolność jednostki ludzkiej w XXI wieku.

Zachęcamy do przybycia i udziału!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Koncert Muzyki Patriotycznej FORTECA - Wstęp Wolny

Brak recenzji

Polecane z kategorii kabaret