kabaret

Koncert śpiewającej Rodziny Kaczmarek

kabaret

Koncert śpiewającej Rodziny Kaczmarek

Koncert śpiewającej Rodziny Kaczmarek - Bilety na kabaret

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Koncert śpiewającej Rodziny Kaczmarek

Cudownie !!!!Piekny czwartet!!!
Rodzina Kaczmarków bardzo przyjazna i oddana publiczności. Orkiestra na najwyższym poziomie. Dobry pomysł z konferansjerem. Sala pełna ludzi. Minus dla Ośrodka Kultury ARSUS za brak parkingu i kłopoty z zaparkowaniem samochodu oraz słabe nagłośnienie.
Bardzo dziękujemy za wspaniały koncert !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wszyscy zachwyceni.
Nie jest to pierwszy koncert Wspaniałej Śpiewającej Rodziny Kaczmarków na którym byłam. I jak zawsze wspaniały, który daje niesamowite przeżycia.
Wspaniały koncert, wart polecenia i czekam z nadzieją, że w niedługim czasie będzie kolejny koncert utalentowanej Rodziny Kaczmarków.
Przepiękny koncert!!!
Koncert rewelacyjny!!!Wspaniała, ciepła rodzina, piękne utwory, głosy wzruszające. Organizacja koncertu bardzo dobra. Prowadzący i Orkiestra na wysokim poziomie. Wieczór cudowny!!! Bardzo dziękuję za te chwile :)
Wspaniały występ. Niepowtarzalne emocje i niezapomniane wrażenia.
Super.Fajnie ,że są jeszcze takie miejsca i takie imprezy.
Koncert Rodziny Kaczmarek był rewelacyjny. Świetnie dobrany repertuar, mistrzowskie wykonania utworów zarówno solowych jak i w duetach czy też w wykonaniu całej rodziny. Poziom koncertu godny największych sal operowych. Trudno znaleźć słowa, by opisać to zachwycające spotkanie z Rodziną Kaczmarek. Jestem pod ogromnym wrażeniem i czekam na następne koncerty.
Fantastyczny koncert!
Gratulacje dla całej Rodziny, p. Wojciech coraz lepszy
Bardzo dobra

Polecane z kategorii kabaret