kabaret

Koncert zespołu Hot D`Jazz Trio

kabaret

Koncert zespołu Hot D`Jazz Trio

Koncert zespołu Hot D`Jazz Trio - Bilety na kabaret

SWING CLUB NA MAZOWSZU_2019

W 2019 roku Mazowiecki Instytut Kultury prezentuje czwartą już edycję cyklu Swing Club na Mazowszu. Podobnie jak poprzednie, nawiązuje ona bezpośredniodo realizowanego w Warszawie już siódmy rok cyklu spotkań muzycznych - Swing Club, w ramach którego odbyło się już ponad 80 koncertów i wystąpiło ponad 400 wykonawców.

Program cyklu Swing Club na Mazowszu jest zróżnicowany stylistycznie - od jazzu tradycyjnego, poprzez swing do bardziej współczesnych form jazzowych.

Centrum Kultury Izabelin należy do grona stałych partnerów Mazowieckiego Instytutu Kultury w realizacji Swing Clubu na Mazowszu. W 2019 roku w ramach cyklu planowane są w Izabelinie 4 koncerty.

Trzeci już w tym roku koncert odbędzie się 5 października. Wystąpi zespół Hot D`Jazz Trio. Muzycy zaprezentują muzykę w stylu Gypsy Swing. Zabrzmią utwory Django Reinhardta i Stephana Grappelliego.

5 października 2019, sobota, godz. 18.00

Miejsce koncertu: Centrum Kultury Izabelin, Izabelin, ul. Jana Matejki 21

Organizator: Mazowiecki Instytut Kultury

Współorganizator: Centrum Kultury Izabelin

Współfinansujący: STOART

Wykonawcy:

HOT D`JAZZ TRIO

Jacek Serczyk /gitara

Tomasz Kobiela /gitara

Michał Rapka /kontrabas

Zespół Hot D`Jazz Trio powstał z inicjatywy Jacka Serczyka oraz Tomasza Kobieli w 2009 roku. Ich celem stało się propagowanie muzyki Django Reinhardta oraz stylu Gypsy Swing. Muzycy występowali na takich festiwalach jak: Riverboat Jazz Festival (Dania), Jazz Festival Birmingham (UK), Jazz und Blues Tage Verden (Niemcy),Hallevik Trad Jazz (Szwecja), Jazz Festival im. Louisa Armstronga Augustów, Jazz Festival Giżycko, Manu Summer Jazz Days Łódź. Koncertowali też przed wiedeńską publicznością na rzecz UNICEF. Współpracowali z takimi artystami jak Roby Lakatos, Nigel Kennedy, Francesco Buzzurro.

Zespół tworzą Jacek Serczyk (gitara), Tomasz Kobiela (gitara) oraz Michał Rapka (kontrabas).

Na repertuar zespołu składają się głównie kompozycje Django Reinhardta i Stephana Grappelliego ale w programie ich koncertów można także usłyszeć standardy ze złotej ery swingu.

Więcej informacji: www.hotdjazztrio.pl

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Koncert zespołu Hot D`Jazz Trio

Brak recenzji

Polecane z kategorii kabaret