kabaret

Kroniki Kabaretowe

kabaret

Kroniki Kabaretowe

Kroniki Kabaretowe - Bilety na kabaret

KRONIKI KABARETOWE

Nowy program telewizyjny - nagranie dla TV4

Występują : Krzysztof Piasecki, Piotr Bałtroczyk, Tadeusz Drozda, Tomasz
Jachimek i inni.

godzina 14:00
Opania Marian , Wiktor Zborowski, Krzysztof Piasecki

godzina 18:00
Piotr Bałtroczyk, Tadeusz Drozda

g**odzina 22:00**
Tomasz Jachimek, Artur Andrus

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Kroniki Kabaretowe

Występ wspaniały, warty polecenia
zabawne nawiązanie do aktualnych wydarzen oraz sytuacyjnie śmiesznie ukazane potyczki polityków polskich, umiejętne zaangażowanie widzów w zabawę, dużo pozytywnego humoru za sprawą Jerzego Kryszaka
sylbar 09.02.2011 16:13
Liczyłam na dłuższy występ Piotra Bałtroczyka, tymczasem pan Piotr jedynie zapowiadał. Program Cezarego Pazury był dla mnie w 50% znany - spodziewałam się więcej nowości. Jednak uśmiałam się bardzo!
Pysia 04.02.2011 19:40
Występ Cezarego Pazury był zmarnowaniem mojego czasu. Poziom artystyczny występu był bardzo niski. Nie jestem w stanie ocenić nowości w programie, ponieważ praktycznie rzecz biorąc w ogóle ich nie było. Zapłaciłam za bilet tylko i wyłącznie po to, żeby zobaczyć powtórkę tego, co kilkanaście razy widziałam w telewizji i co jest dostępne dla każdego i o każdej porze w internecie. Był to dla mnie żenujący występ, ponieważ zdarzało się, iż ktoś z widowni na głos uprzedzał słowa "artysty". Jestem zażenowana. Odradzam każdemu i z pewnością na temat występów Cezarego Pazury, od dziś będę miała jak najgorsze zdanie.
kasia 04.02.2011 13:54
Bardzo fajnie, oby więcej takich występów. Bawiłem się super. Zarówno Pan Cezary jak i Pan Piotr stanęli na wysokości zadania.
longer86 04.02.2011 13:21

Polecane z kategorii kabaret