kabaret
Krzysztof Daukszewicz - Zjedz kawiorek

kabaret

Krzysztof Daukszewicz - Zjedz kawiorek

 
Krzysztof Daukszewicz - Zjedz kawiorek - Bilety na kabaret

Krzysztof Daukszewicz - Zjedz kawiorek - Kraków NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK | Bilety na kabaret

Krzysztof Daukszewicz - Zjedz kawiorek

Krzysztof Daukszewicz urodził się 30 października 1947 roku w Wichrówie. Jest satyrykiem, felietonistą, poetą, kompozytorem, gitarzystą i piosenkarzem. Działalność estradową artysta rozpoczął w 1975 r. Pełnił wtedy funkcję dyrektora Miejskiego Domu Kultury w Szczytnie oraz współtworzył kabaret Gwuść. Już w 1976 r. satyryk otrzymał drugą nagrodę na I Biesiadzie Humoru i Satyry w Lidzbarku Warmińskim za swój autorski program "Dookoła Wojtek", a zaledwie rok później otrzymał nagrodę Złote Rogi Kozicy na przeglądzie kabaretów w Zakopanem. Od lat bawi monologami pod wspólnym tytułem " Panie Hrabio" czy barwnymi opowieściami o "Menelikach". 

ZJEDZ KAWIOREK jest autorskim, nieustannie aktualizowanym programem satyrycznym Krzysztofa Daukszewicza. Piosenki takie jak „Moje stulecie”, „Ballada o zmartwychwstaniu dostojnika”, „Szumidło koło nas” oraz tytułowy „Zjedz kawiorek” są komentarzem do bieżących wydarzeń społeczno-politycznych. Artyście towarzyszy pianista Mieczysław Grochowski.

Uprzejmie informujemy, że osobom spóźnionym bileterzy będą – w miarę możliwości – proponować miejsca, których zajęcie nie zakłóci odbioru sztuki pozostałym widzom. Po przerwie (o ile jest) będzie można zająć miejsca wyznaczone na biletach.

CZYTAJ WIĘCEJ

 

Bilety

 

Recenzje

Żenada,prostactwo,brak kultury,jedno wielkie rozczarowanie.
Fantastczny występ. Dobra organizacja
Bardzo miło spędzony wieczór, polecam. Warto się śmiać
Pan Krzysiu jak zawsze w wybornej formie. Czekamy na następny temat.
Prawie dwie godziny świetnej zabawy - Pan Krzysztof jak dobre wino - im starszy tym lepszy.
Pan Krzysztof jak zawsze pierwszy sort drugiego sortu.
Wspaniała impreza,dużo śmiechu a Pan Krzysztof jak zwykle w super formie

Polecane