kabaret Krzysztof Daukszewicz

Krzysztof Daukszewicz - Zjedz kawiorek

kabaret Krzysztof Daukszewicz

Krzysztof Daukszewicz - Zjedz kawiorek

Krzysztof Daukszewicz - Zjedz kawiorek - Bilety na kabaret

Krzysztof Daukszewicz - Zjedz kawiorek

Krzysztof Daukszewicz urodził się 30 października 1947 roku w Wichrówie. Jest satyrykiem, felietonistą, poetą, kompozytorem, gitarzystą i piosenkarzem. Działalność estradową artysta rozpoczął w 1975 r. Pełnił wtedy funkcję dyrektora Miejskiego Domu Kultury w Szczytnie oraz współtworzył kabaret Gwuść. Już w 1976 r. satyryk otrzymał drugą nagrodę na I Biesiadzie Humoru i Satyry w Lidzbarku Warmińskim za swój autorski program "Dookoła Wojtek", a zaledwie rok później otrzymał nagrodę Złote Rogi Kozicy na przeglądzie kabaretów w Zakopanem. Od lat bawi monologami pod wspólnym tytułem " Panie Hrabio" czy barwnymi opowieściami o "Menelikach".

ZJEDZ KAWIOREK jest autorskim, nieustannie aktualizowanym programem satyrycznym Krzysztofa Daukszewicza. Piosenki takie jak „Moje stulecie”, „Ballada o zmartwychwstaniu dostojnika”, „Szumidło koło nas” oraz tytułowy „Zjedz kawiorek” są komentarzem do bieżących wydarzeń społeczno-politycznych. Artyście towarzyszy pianista Mieczysław Grochowski.

Uprzejmie informujemy, że osobom spóźnionym bileterzy będą – w miarę możliwości – proponować miejsca, których zajęcie nie zakłóci odbioru sztuki pozostałym widzom. Po przerwie (o ile jest) będzie można zająć miejsca wyznaczone na biletach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Krzysztof Daukszewicz - Zjedz kawiorek

Pan Krzysztof Daukszewicz od lat jest moim ulubionym satyrykiem i autorem pięknych piosenek. Jego satyra inteligentnie, dowcipnie i bardzo celnie ocenia naszą wcale nie śmieszną rzeczywistość. Wieczór niezwykle udany.
Koncert p. Krzysztofa jak i sam Artysta byli super.
Rewelacja. Pan Krzysztof ciągle w najwyższej formie i oby jak najdłużej. Każdemu (z poczuciem humoru; ponuracy raczej się nie zabawią) polecam ten program. Smakowity i trochę "pieprzny". Znakomity.
Bardzo miło spędzony czas ,jak najbardziej udany występ p.Krzysztofa.
Rewelacja! Prawie dwie godziny inteligentnego, błyskotliwego humoru. Polecam!
Pan Krzysztof był (jest) wspaniały!!!
Pan Krzysztof zawsze gwarantuje dobrą zabawę trafnymi, inteligentnymi tekstami i piosenkami. Super zabawa, dużo śmiechu. Polecam
Pan Krzysiu to wspomnienie moich dziecinnych lat kiedy z rodzicami oglądałam jego występy. Niezmiennie dowcipny, wciąż tworzy nowe żartobliwie utwory, głos taki jak pamiętam z dzieciństwa. Występ - rewelacja, doskonale odnosi się do bieżących wydarzeń, ręce bolały mnie od klaskania. Polecam.
Bardzo miły, trochę śmieszny a trochę sentymentalny program, generalnie dużo dobrej zabawy i śmiechu oraz nieco melancholii. Bardzo polecam, żarty Pana Krzysztofa nigdy się nie starzeją, a wyjście na jego występ to gwarancja udanego, świetnie spędzonego wieczoru :).
Wyjątkowe spotkanie. Super dowcip . Wspaniała zabawa.
Super. Pan Krzysztof jak zwykle fenomenalny.
Świetnie się bawiliśmy. Pan Daukszewicz jedyny w swoim rodzaju.
Świetny występ!!! Pan Krzysztof w formie!!! Dawno się tak nie uśmiałem :)

Polecane z kategorii kabaret