kabaret

Kwartet Obsession

kabaret

Kwartet Obsession

Kwartet Obsession - Bilety na kabaret

KWARTET OBSESSION tworzą absolwentki Uniwersytetu Muzycznego im. F.Chopina w Warszawie: Kamila Szalińska-Bałwas, Agnieszka Kłosiewicz, Aleksandra Świdzińska oraz Justyna Meliszek.

„Klasyka inaczej” była rewelacyjnie odbieranym kabaretowo-muzycznym show.

W międzyczasie pojawiły się nowe spostrzeżenia, doświadczenia, sytuacje. Dały one mnóstwo pomysłów, które dziewczyny ponownie ubrały w świetną muzykę wykonywaną na instrumentach smyczkowych. Dlatego przyszedł czas aby zaprezentować nowy program.

Nowe gagi, skecze, z elementami klasyki – do tego nowe stroje i niezmiennie Kamila, Agnieszka, Aleksandra i Justyna – to musi być „WOW”! Przyjdź na występ i przekonaj się sam!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Kwartet Obsession

Super!!!!
Kwartet Obsession to istna perelka na rynku muzycznym. Piekne, utalentowane instrumentalistki i wokalistki prezentuja program pitrafiacy zadowolic dowolne upodobania muzyczne (klasyka, jazz, muzyka popularna) w sposob bardzo swiezy i dowcipny. Jedyny minus to fakt ze koncert trwa tylko godzine...
Super występ. 100 % talentu i piękna. Jest co posłuchać i na co popatrzeć :=
Rewelacja. Do piątki wymagane jeszcze doszlifowanie, szczególnie tekstów. Były ekstra, ale jeszcze może być lepiej. Wspaniale pokazana kobiecość: wyraziście :), ale z humorem i subtelnie. Bawiłam się świetnie.

Polecane z kategorii kabaret