kabaret

Legendarny Kosmiczny Mecz z Aniołami

kabaret

Legendarny Kosmiczny Mecz z Aniołami

Legendarny Kosmiczny Mecz z Aniołami - Bilety na kabaret

Legendarny Kosmiczny Mecz zagra po raz dwunasty w szczytnym celu! 15.01.2022 w katowickim SPODKU wraz ze Stowarzyszeniem Pomocy Dzieciom i Młodzieży „Dom Aniołów Stróżów” oraz w 100% na rzecz jego podopiecznych.

Przedsięwzięcie nie byle jakie, a zupełnie wyjątkowe. Dochód z biletów w całości przeznaczony jest na dobroczynny cel, a udział w wydarzeniu biorą pierwszoligowi zawodnicy i najbardziej znane osobistości. Legendarny Kosmiczny Mecz to obecnie wielkie sportowe show i moc atrakcji towarzyszących dla całej rodziny!

Co roku w LKM biorą udział najpopularniejsi kabareciarze, artyści i gwiazdy sportu. Nie inaczej będzie podczas 12. Legendarnego Kosmicznego Meczu, który odbędzie się 15 stycznia 2022 roku w katowickim Spodku! Imprezę wesprą swoim udziałem: Maciej Dowbor, Joanna Jędrzejczyk, Jerzy Dudek, Oliwier Janiak, Dariusz Dudek, Rafał Maserak, Katarzyna Pakosińska i Irakli Basilashvili, Ewelina Lisowska, Kabaret Młodych Panów w pełnym składzie, Piotr Kupicha, Piotr Małachowski, Radek Bielecki z Neo-nówki, Kabaret Chyba, Krzysztof Respondek, Adrianna Borek z Kabaretu Nowaki, Dominika Najdek z Kabaretu K2, aktor Bogdan Kalus, Marcin Wójcik z Ani Mru-Mru, Kabaret Czesuaf, Sebastian Świderski, Siatkarze PLUS Ligi, Bartosz Gajda, Mariusz Kałamaga, Piotr Grabowski, Wojciech Zawioła, członkowie Kabaretu OT.TO, Paweł Zygmunt, Ewa Błachnio, Zygmunt Chajzer, Igor Fojcik i wielu innych, których obecność organizatorzy jeszcze potwierdzają.

-dzieci do lat 4 - wstęp wolny - (na kolanach rodziców/opiekunów)
-bilet ulgowy - dzieci w wieku 5 - 12 lat, podczas wchodzenia należy okazać dokument stwierdzający wiek dziecka (legitymacja szkolna)
-bilet VIP zawiera: miejsce w sektorze VIP, poczęstunek, pamiątkowy identyfikator (do odbioru w dniu imprezy), gwarantowane miejsce parking VIP (1 samochód na rezerwację), dedykowane indywidualne wejście VIP do Spodka

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Legendarny Kosmiczny Mecz z Aniołami

Jak zawsze świetna impreza. Kto jeszcze nie był, następnym razem niech się nie zastanawia!
Uczestniczka 16.01.2022 12:05
Impreza jak zwykle cudowna! Organizatorom ogromny szacunek, zawodnikom dziękuję za zaangażowanie i czas poświęcony dla tak pięknego celu.Na pewno będę za rok,oczywiście jak się odbędzie.
Fanka 16.01.2022 10:45
Rewelacyjna impreza! :) Świetnie się bawiłam! Polecam!!
Patrycja 16.01.2022 10:30
Super Akcja charytatywna i fajna zabawa dla wszystkich uczestniczących.
wanston 16.01.2022 10:28
Legendarny mecz w słusznej sprawie, oby więcej takich imprez z tak wyjątkowymi gośćmi! :) Jednakże organizatorzy pozostawili sporo to życzenia :( Negatywny odbiór kierowany jest w stronę ochrony, która nie stosowała się do zapisów regulaminu, tyczy się to przed wszystkim kwestii autografów i zdjęć z bohaterami tej imprezy. Zapis w regulaminie ewidentnie mówił, że autograf i zdjęcie z fanami pozostaje w gestii gwiazdy imprezy. Ochrona niestety notorycznie łamała regulamin, w związku z czym miała negatywny wpływ na odbiór imprezy wszystkich zgromadzonych widzów.
JuliiSzka 16.01.2022 10:16
Super zabawa dla całej rodziny ! Niezapomniane emocje i przede wszystkim możliwość pomocy innym!
Julia 16.01.2022 09:53
1...2...3... W przyszłym roku się widzimy 🤪
Uciallo 16.01.2022 08:29
Super zabawa!!! I przede wszystkim szczytny cel. Serduszko dla Was!
Rewelacyjnie😁
Było cudnie! Bawilam sie super i na pewno będę z rok!
Było świetnie.
Witam Ostatni raz na Legendarnym Kosmicznym Meczu byłem 2 lata temu w Hali w Boguszowicach. Hala ta była wypełniona do ostatniego miejsca, było głośno kibice się świetnie bawili przy muzyce oraz wygłupach gwiazd. Niestety tego wszystkiego brakowało mi w Jastrzębiu. Na sali ledwo słyszalne było liczenie odbić a to i tak po kilku chwilach znudziło już kibiców. Przenosiny do Jastrzębia chyba były nie trafione.
Było super!
Jak zawsze świetna zabawa!
Świetna zabawa zarówno od strony widowni (czyli mojej) jak i występujących - co było wyraźnie widać. Polecam!!!
Fantastyczna impreza!!!
Impreza super , gastronomia mogła być lepsza
Impreza, była ok. Szkoda tylko, że krzesełko, na które miałem bilet było uszkodzone i nie miałem gdzie usiąść.
Impreza wspaniała, czekamy na kolejne edycje.
Świetna impreza z bogatą oprawą artystyczną również przygotowaną przez młodzież. Wspaniali wolontariusze! Fajnie było spotkać plejadę gwiazd :)
świetna impreza!
Warto było być na meczu!!!
Bardzo fajna atmosfera i dużo gwiazd.
Na przekór wielu, tak wielu zrobiło tak wiele dla tych najmłodszych.Pełen szacun dla uczestników tej imprezy.
Jak zwykle super zabawa.
Świetna impreza, mega fajni ludzie, pozytywnie zakręceni. Brakowało jedynie, jak dla mnie jakieś śpiewajacej "gwiazdy" ktora by trochę rozruszala towarzystwo
Super popołudnie spędzone :) jestem drugi raz i byłem bardzo zadowolony!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret