kabaret

Letnie spotkania kabaretowe

kabaret

Letnie spotkania kabaretowe

Letnie spotkania kabaretowe - Bilety na kabaret

Można powiedzieć, że Ostróda to miasto będące kwintesencją Mazur. Położone na Pojezierzu Iławskim, ma na swoim terenie w sumie 12 jezior. Słynie ponadto z gotyckiego układu urbanistycznego, zabudowań koszarowych, zamku krzyżackiego i kanału elbląskiego. W tym roku do atrakcji Ostródy dołączy wyjątkowy kabareton.

1 lipca w amfiteatrze ostródzkim zobaczymy niezwykły tandem który tworzą dwa topowe zespoły Kabaret Młodych Panów z Rybnika i Smile z Lublina. Dołączą do nich Łowcy.B z Cieszyna i jedyna kobieta w tym gronie Ewa Błachnio – znana wielbicielom kabaretu z grupy Limo. 11 wspaniałych mężczyzn i jedna dama z drugiego końca mapy polski przyjedzie na Mazury, aby rzucić publiczność na kolana. Znając ich bardzo dobrze, wiemy że im się to uda.
Pokażą humor obyczajowy i społeczny, absurdalny i szalony. Zobaczymy skecze o policji, szkole, rodzinie, trudnych relacjach damsko – męskich, zagubionych ojcach, muzykach alternatywnych, bezradnych nauczycielach, o bogaczach i biedakach. Każdy znajdzie coś co szczególnie go bawi, daje mu relaks, pozwala zapomnieć o tym, o czym na wakacjach nie chce się pamiętać. Wspaniałe wakacje pełne jezior i śmiechu. Czego chcieć więcej? Zapraszamy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Letnie spotkania kabaretowe

MEGA ZABAWA
Fantastycznie spędzone 4 godzinki. Spora dawka dobrego humoru, aż ze śmiechu się popłakałam :-) Polecam wszystkim taki maraton kabaretowy :-)
Ponad trzy godziny wspaniałej zabawy, amfiteatr jest przepiękny a kabarety rewelacyjne, polecam
było bardzo fajnie. Kabarety były świetne
Świetna imprezą, mega pozytywnych emocji, śmiechu i niezapomnianych wrażeń :) Wielkie dzięki
Witam Zabawa super, uśmieliśmy się, było naprawdę warto :)))))))))))
Łatwość zakupu biletu, rewelacyjne miejsce, świetna atmosfera. Po prostu- REWELACJA! :)
Wg początkowych zapowiedzi Ewy Błachnio miąły być same nowe/premierowe skecze...niestety tak nie było :-((( - wszystkie skecze Łowców.B (opórcz grania na rurkach), jak i KMP były już wielokrotnie przez nich pokazywane-także w ogólnopolskich telewizjach. Jedynie Smile pokazało większość premier i gratulacje dla nich. Także z nagłośnieniem były kłopoty/głośne trzaski. W przyszłym roku na pewno nie kupię na te występy biletów.
Bomba! Mimo, że skecze już widziane (aczkolwiek były rownież nowe) na żywo rewelacja. Oglądanie w telewizji to nie to samo. Z małżonką i córką bawiliśmy się przednio.
Rewelacja! 4 godziny potężnej dawki humoru. Poliki bolą od śmiechu. Kabaret Młodych Panów - najlepszy!!! z pewnością wybiorę się na następne takie widowisko. Prowadząca Ewa mistrz mistrzów. Wszystko super!
Wszystko świetnie, tylko nagłośnienie kiepskie. Kiedy przyszło do piosenek, to basy kompletnie zagłuszały słowa i nic nie było słychać.
Niestety skecze nie były nowe, a jedynie te które można było już dawno zobaczyć w TV
Bardzo dobrze zorganizowane, bez kolejek przed występem, dobre warunki w amfiteatrze
Było super . Fajna zabawa
Wspaniała atmosfera i zabawa. Duża dawka wspaniałego humoru. Jedyny mankament,strasznie niewygodne turystyczne krzesła vipowskie :) lepiej kupić bilet na widowni ogólnej.
Wakacyjny Luz przez duże W i L. Prowadząca świetnie to wyczuła a aktorzy dostosowali swoje popisy do przyjętej formuły.Byłem z 15 letnim wnukiem i mieliśmy 4 bite godziny zabawy.Dziekujemy.

Polecane z kategorii kabaret