kabaret Łowcy. B

Łowcy.B - Nowy program

kabaret Łowcy. B

Łowcy.B - Nowy program

Łowcy.B - Nowy program - Bilety na kabaret

Łowcy.B (wym.: Łowcy kropka be) to kabaret – teatr absurdu, który stworzyła grupa studentów (zresztą długoletnich) Uniwersytetu Śląskiego, a konkretnie jego filii w Cieszynie.

Tam właśnie, na południowym cyplu naszego pięknego kraju grupę przyjaciół połączył niezwykły sposób obserwowania rzeczywistości i jej parabolizowania na scenie. Okazało się to na tyle skuteczne, że w rok po rozpoczęciu działalności artystycznej wygrali najważniejszy w ówczesnym czasie festiwal kabaretowy PAKA, odbywający się w Krakowie.

Łowcy.B w niezwykle naturalny, inteligentny i przyjazny sposób wciągają w swój spektakl widza. Nie jest tu ważna powierzchowność (co widać po ich jedynych w swoim rodzaju strojach) ale wrażliwość i dystans nie tylko do otaczającego nas świata ale również do nas samych.

To jedyny kabaret, który wykonuje muzykę wyłącznie na żywo. W większości są to ich kompozycje, jeśli sięgają do twórczości innych, są to tacy artyści jak Sting, Bjork czy Beastie Boys. Ich spektakl to przede wszystkim gigantyczna dawka dobrej zabawy doprawiona muzyką. Cała ta mieszanina przyprawiła już wielu ludzi o ból mięśni w okolicy przepony.

Musisz zobaczyć ich Show na żywo – to jedyny sposób aby przeżyć sweterkowe katharsis :)

źródło: materiały organizatora

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Łowcy.B - Nowy program

Było super , śmiech od samego początku. Młoda energiczna ekipa , naprawdę polecam. Pierwszy raz byłem na kabarecie i przez ten występ na pewno będę starał się co jakiś czas wybierać się na takie wydarzenia :)
Daniel 21.05.2017 20:52
Rozczarowałam się Łowcami.Wplatanie prostackich tekstów w stylu Kałamagi przez Bartka obniża poziom. Był też i humor absurdalny, który u nich najlepiej lubię. Bracia Szczęchowie - fantastyczni.Bartuś, bądź taki jak kiedyś. Program taki zbyt nowy to nie jest.
Anna , która kiedyś lubiła ich bardzo. 19.05.2017 12:01
Łowcy odrobili lekcje i wrócili do wartości z początków twórczości, jednak w nowym wydaniu. Robią świetną robotę, zaskakują i pławią się w oparach absurdu. Wielki, wielki plus. Wciąż niestety trafiają się widzowie, którzy myśleli, że zobaczą sweterki i Maryjusza. Nie. I bardzo dobrze :)
Santa Muerte 19.05.2017 11:29
Pozytywna rozrywka, swietna kameralna salad z klimatem.
Świetny występ. Ubawiłem się po wsze czasy. Polecam.
Spektakl na bardzo wysokim poziomie,Polecamy wszystkim
śmieszne, relaksujące, polecam
Miał być nowy program, ale niestety był tylko jeden nowy skecz. Ogólnie nic nowego nie pokazali. Reklamują jako nowy program, ale niestety jest to tylko chwyt, żeby przyciągnąć publiczność
oprócz dwóch skeczów, pozostałą resztę można było widzieć wcześniej w telewizji. Panowie, zagrali dobrze, Mariusz w żółtym sweterku robi największą robotę ;)
Występ super! Polecam
Zostalismy oszukani przez organizatora i zadamy zwrotu pieniedzy za bilety. Kabaret byl reklamowany jako 'Nowy program', podczas gdy obejrzelismy dokladna kopie wystepu z lutego.
zabawa super pelen profesjonalizm i kupa smiechu warto polecam i chetnie wybiore sie jeszcze na ten kabaret lowcy.b
Bardzo ich lubię, świetnie się bawiłam, ale program, niestety, identyczny, jak na poprzednim przedstawieniu.
Bardzo przyjemny wieczór! Polecam!
spodziewałam się nowości ,bo tak reklamowany był ten występ,większość jednak to była powtórka
To nie było wydarzenie! Nie jestem jednak zawiedziony. To pewnie wynik sumy odczuć związanych z Ł.B. Wyróżniłbym skecz na temat występu 'towarzysza amerykańskiego' oraz skecz na bis. Szkoda, że lads łapią się chwytów marketingowych a nie pomysłowych :)))
wiatrand 29.11.2014 15:29
Bardzo dobra zabawa, uśmialiśmy się do łez, panowie są niesamowici !
super zabawa, dawno się tak nie śmiałam
Skusiłem się informacją , że jest to nowy program. Niestety się rozczarowałem. Byłem na ich występie kilka lat temu w Gdańsku w kinie Neptun. Dużo bardziej mi się podobało.
Występ REWELACYJNY!!! Płakałam ze śmiechu, skecz na bis o "pijaczkach" powalił mnie na kolana. Super! Ogromna dawka śmiechu!!!
Wczorajszy występ to wielka porażka tego cenionego do tej pory kabaretu. Skoro w zapowiedzi obiecuje się nowy repertuar a gra się skecze które widzowie po kilka razy mogli obejrzeć w TV to jest to przegięcie.
zpdual 28.11.2014 12:15
Przykro mi to pisać, ale chłopaki niestety okrutnie zawiedli wczorajszego wieczoru. Jeśli nie można wystąpić i dać tego, za co ludzie zapłacili (nowy program), to oddaje się pieniądze za bilety i przeprasza za problemy techniczne, a nie próbuje nudnie przedłużać nieprzygotowane skecze, dorzucając do nich tonę przekleństw i improwizując na prawie każdym kroku (co przecież jest świetne w występach na żywo, ale co za dużo, to niezdrowo). Byłem na ich występie parę lat temu, również w Bydgoszczy, i wróciłem do domu zachwycony, z policzkami bolącymi od śmiechu. Tym razem powrót wiązał się z niezręczną ciszą w samochodzie i rozczarowaniem, zostawiającym niesmak na długo. Nie zmienia to faktu, że wciąż ich uwielbiam (tough love, guys) i liczę na to, że następnym razem dadzą z siebie wszystko i nie zrobią występu "na odpieprz", tak, jak wczoraj.
Miszka 28.11.2014 08:54
Rozczarowaniem było to, że program był identyczny z tym z przed dwóch lat.
słabo. dużo starych. raczej nieśmieszne. początek dobry. monologi Mariusza OK
Wesoło, radośnie ale szkoda, że całego składu nie było. Trochę mało nowości ale mimo to się uśmiałam. Czy pójdę jeszcze raz gdy nadarzy się okazja? Oczywiście! :)
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret