kabaret Łowcy. B

Łowcy.B - Także tego

kabaret Łowcy. B

Łowcy.B - Także tego

Łowcy.B - Także tego - Bilety na kabaret

Łowcy.B to kabaret działający na profesjonalnej scenie od 12 lat. Swoją działalność rozpoczął z przytupem, wygrywając w ciągu pierwszych dwóch lat niemal wszystkie liczące się festiwale: 1 nagroda na Pace, Grand Prix Mulatki, Grand Prix na Wyjściu z Cienia oraz Grand Prix Przewałki. Oprócz tego Łowcy wygrali festiwal kabaretu w Zielonej Górze i zdobyli kilka koryt na rybnickim Ryjku.

Spektakl Łowców to nie zwyczajny występ. To wybuchowa mieszanka spontaniczności i dużej ilości improwizacji. Wszystko to w oparach absurdu, którego nie powstydził by się Monty Python. Jako jedyni w swoich spektaklach grają muzykę na żywo, w autorskich kompozycjach. Żaden instrument nie pochodzi z kradzieży :)

Aktualnie Kabaret Łowcy.B występuje w składzie Bartosz Gajda, Bartosz Góra, Maciej Szczęch, Sławomir Szczęch. Ich najnowszy program z 2015r nosi tytuł "Także tego…" i łączy wszystkie zalety poprzednich programów.

Kto raz był na spektaklu Łowców wie, że ilość energii wydzielonej na scenie wystarczy do zasilenia małego miasteczka, a liczba spalonych kalorii jest dla chłopaków lepszym treningiem niż Chodakowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Łowcy.B - Także tego

Fajnie, ale nie najwyższy poziom.
Rewelacja! Występ świetny, atmosfera na prawdę wyjątkowa, artyści jedyni w swoim rodzaju. Był to na prawdę cudownie spędzony wieczór. Polecam z całego serca!!!
Świetny występ, nowy program artystyczny. Polecam:)
Super impreza
Bardzo fajny występ nawet bez dotychczasowej dwójki głównych aktorów
Ogolnie krotko, porownujac np ze smile wczesniej. Nie bylo tego w zoltym sweterku nie wiedziec czemu?
Fajne wydarzenie, fajny kabaret, ale trochę suchych żartów się zdarzyło, ogólne wrażenie dobre, ale humor specyficzny
występ świetny ale to nie to samo bez żółtego sweterka
Totalne rozczarowanie:( Nieśmieszne skecze, oparte głównie na wulgaryzmach i seksie, występ przygotowany moim zdaniem na "odwal się". Skład okrojony - tylko 4 osoby , bez głównej gwiazdy kabaretu Łowcy.B. Porażka!!!
Łowcy.b na żywo jeszcze lepsi niż w telewizji. Śmiechu było co nie miara, polecam gorąco!

Polecane z kategorii kabaret