kabaret Łowcy. B

Łowcy.B - Wieszaki

kabaret Łowcy. B

Łowcy.B - Wieszaki

Łowcy.B - Wieszaki - Bilety na kabaret

Łowcy.B (wym.: Łowcy kropka be) to kabaret - teatr absurdu który stworzyła grupa studentów (zresztą długoletnich) Uniwersytetu Śląskiego a konkretnie jego filii w Cieszynie. Tam właśnie na południowym cyplu naszego pięknego kraju grupę przyjaciół połączył niezwykły sposób obserwowania rzeczywistości i jej parabolizowania na scenie. Okazało się to na tyle skuteczne że w rok po rozpoczęciu działalności artystycznej wygrali najważniejszy w ówczesnym czasie festiwal kabaretowy PAKA odbywający się w Krakowie.Łowcy.B w niezwykle naturalny inteligentny i przyjazny sposób wciągają w swój spektakl widza. Nie jest tu ważna powierzchowność (co widać po ich jedynych w swoim rodzaju strojach) ale wrażliwość i dystans nie tylko do otaczającego nas świata ale również do nas samych. To jedyny kabaret który wykonuje muzykę wyłącznie na żywo. W większości są to ich kompozycje, jeśli sięgają do twórczości innych to są to tacy artyści jak Sting, Bjork czy Beastie Boys.Ich spektakl to przede wszystkim gigantyczna dawka dobrej zabawy doprawiona muzyką. Cała ta mieszanina przyprawiła już wielu ludzi o ból mięśni w okolicy przepony.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Łowcy.B - Wieszaki

Występ super,aż się popłakałam ze śmiechu. Uwielbiam ten kabaret:-)
Łowcy jak zawsze w formie. Strzała Bytom. Po raz kolejny ubawiliśmy się do łez, zwłaszcza przy skeczu o "pijanych zakupach".
Było super!!! Naśmialiśmy się za wszystkie czasy!!!
Chyba jednak nie moje klimaty, myślałam, że Łowcy czymś mnie zaskoczą - oczywiście pozytywnie - a tu ..... . Szkoda :(
W sumie nie było z czego się pośmiać, żadnego nowego skeczu. A cały występ mocno rozciągnięty i mało treściwy. Bardzo dużo im brakuje do Ani mru mru, Moralnego niepokoju, czy nawet Hrabi. Nie polecam.
Super zabawa, ubawiłam się. Fajne było to że artyści często sami śmieli się ze swoich wygłupów. Brakowało tylko całego zespołu.
spoko.
Płakałam ze śmiechu! Wieszaki - polecam ;-)
Wiewióra 30.03.2014 10:39
Całkiem przyjemnie spędzony czas :) choć chyba dla przeciągnięcia czasu momentami bylo gadane aby pogadac :)
lolcia82 30.03.2014 09:40
Zawodowo śmieszą!
Był to trzeci występ Łowców.B, który miałem okazję oglądać i niestety był to najgorszy. Być może wpływ na to miała godzina występu (17:30) i fakt, że artyści muszą skończyć szybciej, bo o 20 czeka ich kolejne show. Było ok, mocne 3,5; nic ponad to. Bis jakby na siłę, pośpieszne zapalenie świateł sugerowało, aby widzowie pośpiesznie zaczęli opuszczać salę. W repertuarze 90% skeczy, które już sporo czasu spędziły w telewizji. Być może na przyszłość warto skupić się na jednym występie w ciągu dnia, skoro sala i tak nie była wypełniona po brzegi, a koncert popołudniowy zapewne nie miał tej jakości, co wieczorny
niezły występ rozbawił zapewne wszystkich
Łowcy.B - najlepsi z najlepszych! 2 godziny śmiechu i rewelacyjnej atmosfery :) Polecam serdecznie! Mój ulubiony kabaret! :)
Łowcy miążdżą, dali z siebie mnóswo i było nieziemsko, ale większość ze skeczy zobaczyć można było już wielokrotnie w tv
Bardzo udany występ. Swietna gra aktorów, szkoda, że tak szybko się skończyło. Polecam
Jak zwykle duża dawka humoru. Świetny występ. Po ciężkim dniu wspaniała rozrywka. Polecam
Bardzo udany zakup. Łowcy.B jak zawsze na wysokim poziomie! Przez cały występ uśmiech nie schodził mi z twarzy, a na samym końcu płakałem już ze śmiechu ;) Po występie Panowi wyszli do widzów, chętnie rozdawali autografy i robili sobie zdjęcia ;) Gorąco polecam!!
Początek występu średnio ciekawy, ale potem chłopcy się rozkręcili i do samego końca utrzymywali wysoki poziom artystyczny. Szczerze polecamy :)
mogło byc lepiej, wrażenie jakby wykonywali repertuar za karę , nie wiem może mieli zły dzień straszny zawód , szkoda bo czekałam na ten występ . nie wiem czy skuszę się następnym razem.
świetne wydarzenie, gorąco polecam.
SUPER ;)
Występ przeciętny. Minusem niestety była dość niska temperatura przynajmniej w tylnych rzędach, zmuszająca do ubierania kurtek.
Bawiłam się dobrze, ale chyba lepiej by było gdyby mniej było przeklinania i wstawek w języku angielskim.
Kabaret ogólnie wporządku, choć miałam wrażenie, że Panowie są zbyt poważni na początku spektaklu, później było lepiej. Poziom żartu troszeczkę na niskim poziomie. Możliwe, że dopasowany do publiczności, która zaśmiewała się z używanych wulgaryzmów :/
Bez rewelacji,liczyłem na więcej.
No szału nie ma. Jakoś tak mało zabawnie. Panowie chyba tracą pazur.
Chłopaki mocno się starali, ale to co pokazywali na scenie nie można w pełni uznać za skecze. Starali zabawiać po prostu bardziej swoją postawą, niż scenariuszem. Nie mogę też powiedzieć, że śmiałem się do rozpuku. Ludzie nie znający angielskiego wymagali lektorów, ale wstydzili się tego powiedzieć, bo cały czas musiałbym za niego służyć Pozdrawiam! Replay.
Super ale za dużo staroci...
Bardzo udany występ
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret