kabaret
Łowcy. B

kabaret

Łowcy. B

Łowcy. B - Bilety na kabaret

Łowcy. B - Rewal Amfiteatr | Bilety na kabaret

Kabaret działający na profesjonalnej scenie od 12 lat. Swoją działalność rozpoczął z przytupem wygrywając w ciągu pierwszych dwóch lat niemal wszystkie liczące się festiwale. 1 nagroda na Pace, Grand Prix Mulatki, Grand Prix na Wyjściu z Cienia oraz Grand Prix Przewałki. Oprócz tego Łowcy.B wygrali festiwal kabaretu w Zielonej Górze i zdobyli kilka koryt na rybnickim Ryjku. Spektakl Łowców to nie zwyczajny występ. To wybuchowa mieszanka spontaniczności i dużej ilości improwizacji. Wszystko to w oparach absurdu, którego nie powstydziłby się Monty Python. Jako jedyni w swoich spektaklach grają muzykę na żywo, w autorskich kompozycjach. Żaden instrument nie pochodzi z kradzieży. Aktualnie kabaret występuje w składzie Bartosz Gajda, Bartosz Góra, Maciej Szczęch, Sławomir Szczęch. Ich najnowszy program 2016 łączy wszystkie zalety poprzednich programów. Kto raz był na spektaklu Łowców wie, że ilość energii wydzielonej na scenie wystarczy do zasilenia małego miasteczka, a liczba spalonych kalorii jest dla chłopaków lepszym treningiem niż Chodakowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Świetny program! Chyba jeden z lepszych Łowców. Brak Gajdy wcale nie zaszkodzil chłopakom. Brawo! 👏 👍
Zabawa przednia, ale szkoda że zostało ich tylko trzech. Moge polecić, nie wynudzicie się.
Występ bardzo słaby. To już nie Ci sami Łowcy.B, co kiedyś. Zamiast się śmiać byłam zażenowana . Na występie byłam ze znajomymi (kupiłam 6 biletów) i nie jestem odosobniona w swojej opinii.
Bardzo dobry program. To był mile spędzony czas. Polecam Łowcy.B.
Bardzo kiepsko - stracony czas. Każda formacja powinna wiedzieć, kiedy przestać.
W skali 1-6 dobra 4 ale tylko dzięki interaktywnemu skeczowi o czerwonym kapturku, w okrojonym składzie chłopaki muszą znaleźć swoją drogę a mają ciągle potencjał!
Występ bardzo słaby w połowie występu wyszliśmy bo bardzo nas nudziło w ogóle nie było z czego się śmiać. Jestem zawiedziona występem jeszcze na tak słabym kabarecie to nie byłam.
Świetny występ, miło spędzony wieczór, duża dawka humoru, gorąco polecam!!!
Rewelacyjny występ kabaretu Łowcy.B. 2 godziny zabawy i śmiechu. Bardzo nam się podobało i na pewno wybierzemy się jeszcze nieraz.
Jak zwykle na najwyższym poziomie! :) na pewno zjawimy się jeszcze nie raz. nowy repertuar, śmiechu co nie miara! Polecam każdemu!
Wieczor pełen śmiechu aż do bólu. Mistrzowie kabaretu:)
Było pięknie.
Było superrr 😀
2 godziny śmiechu :)
Chłopaki są bezbłędne! Warto było! Dawno tyle razy nie płakałam... ze śmiechu :D
Było mega wesoło 😉
Świetny występ!!! Uśmiałem się po pachy. Jedno zastrzeżenie do organizatora - kto wymyślił nienumerowane miejsca?
Nowy tytuł, w większości stare skecze.
Ubaw po pachy, polecam :)
Bardzo dobrze się bawiłem, lubię ten kabaret oglądam jak tylko jest możliwość, napewno znów się wybiorę gdy będą w Katowicach:) serdecznie polecam
Występ świetny , uśmiałem się jak nigdy. Polecam wszystkim zobaczyć chłopaków na żywo :)
Fantastyczny występ. Jak zwykle Łowcy doprowadzają do łez mimo tego, ze znam większość ich skeczy
Występ świetny! Dużo śmiechu i spontaniczności! Polecam😊
Szanowni droga widownio.Łowcy to klasa sama w sobie. Polecam
Piotrek 27.10.2018 11:36
Bardzo dobry występ w Rewalu. Lubię absurdalne poczucie humoru tych gości. Czasami mogliby być jeszcze bardziej absurdalni ale rozumiem, że dla publiczności nadmorskiej trzeba jakoś te skecze wypośrodkować....
ortobox 20.08.2018 10:07
Zaje....ście
Byliśmy i bardzo nam się podobało! Najbardziej "plemniki" 2:1, "poczta"3:0, "brajanek"1:2, i "rury"3:0 a ponadto Rury i Poczta! W róznych występach, które widzieliśmy bardzo nam się podobają muzyczne akcenty typu rury, klaszczers i seba. Muzyka rządzi! Powalił i ogłuszył (prawie uciekłem) pierwszy hałaśliwy i powitalny utwór, musiałem zatkać wszystkie otwory. GENERALNIE WSZYSTKIM POLECAMY! Smok Wawelski P.S. Płytę zakupiliśmy i słuchamy dzisiaj cały czas. Jest świetna.
WIĘCEJ
ZWIŃ