kabaret

Łowcy.B oraz Kabaret Słuchajcie

kabaret

Łowcy.B oraz Kabaret Słuchajcie

Łowcy.B oraz Kabaret Słuchajcie - Bilety na kabaret

Kabaret Łowcy.B to na polskiej scenie kabaretowej wyjątkowe zjawisko. Nie można ich zamknąć w jakieś ramy, nie są schematyczni i nie są po prostu kolejnym kabaretem żartującym z naszej sytuacji politycznej. Ich skecze, to pomieszanie absurdu z terapią nerwic, a wszystko w atmosferze radosnej nieprzewidywalności. W swoich działaniach są niezwykle autentyczni, dlatego zjednują sobie każdego widza.

Kabaret Słuchajcie istnieje od 1998 roku i nadal świetnie się trzyma. Dowcip mają cięty, ostry, każdego rozśmieszy na pewno. Żartują z sytuacji, z życia np. o relacjach dziewczyny z chłopakiem, między sąsiadami czy klientem a sprzedawcą. To historie wyolbrzymione, często nieprawdopodobne, ale kto wie ? różni ludzie chodzą po tym świecie i są rzeczy o których nawet filozofowie nie śnili, więc może warto być przygotowanym?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Łowcy.B oraz Kabaret Słuchajcie

występ świetny , zwłaszcza kabaretu SŁUCHAJCIE , ŁÓWCY.B też nieźle ale zadnych nowości
marzka1965 27.03.2009 18:54
Warstwa artystyczna wspaniała, świetni kabareciarze. pojawiły się nowe skecze, a stare nabrały "rumieńców". jestem bardzo zadowolona
avignon 27.03.2009 11:00
Dawno nie byłem na tak świetnym występie, na którym było ponad 2 godziny ciągłego śmiechu. To był wielki szoł przez duże SZ:) obydwa kabarety to czołówka polskiej sceny kabaretowej, jka nie światowej:) super się ubawiłem.

Polecane z kategorii kabaret