kabaret Łowcy. B

Łowcy.B - "Jaka to melodia" - nowy program 2019

kabaret Łowcy. B

Łowcy.B - "Jaka to melodia" - nowy program 2019

Łowcy.B - "Jaka to melodia" - nowy program 2019 - Bilety na kabaret

Najnowszy program Łowców.B pod piekielnie mocnym tytułem “Jaka to melodia” to nowa i zaskakująca odsłona łowieckiego spojrzenia na żarty i tym podobne. Absurdalny humor na wyciągnięcie ręki, której nikt nie utnie. Słowa - klucze to szyk i elegancja, rodzina i mafia, multimedia i muzyczne swawole. Ważna informacja dla tych, którzy chcą i lubią mieć wybór. Podczas tego spektaklu go dostaną. To wszystko po to, żeby było śmiesznie!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Łowcy.B - "Jaka to melodia" - nowy program 2019

Cztery razy zmiana terminu ostateczny mi akurat nie pasował, mail do biletyna że nie mogę być na wydarzeniu, odpowiedź: mamy to w dupie ważne że kasę zapłaciłeś. 160zl poszło się jebać. Dziękuję biletyna
Panowie dali radę ;)
Super występ. Kameralna impreza bez tłumów. Polecam i miejsce i kabaret.
swietny, lekki program duzo śmiechu - polecam
Suuuuuper występ!!! Polecam wszystkim kabaret Łowcy.b
Super impreza super ludzie super kabaret
Polecam! 👍🏻 Na prawdę dobra zabawa ( miałam łzy w oczach -😂 dosłownie ze śmiechu). Niezły zastrzyk endorfin 😁
Mimo nie pełnego składu,brzych od śmiechu boli. Świetny występ i kabaret.
Świetny program. Polecamy! Świetny interaktywny skecz o Czerwonym Kapturku.
Słaby program niestety, naciągany na siłę
Bardzo mi się podobało. Jak będę miała okazję na pewno pojde jeszcze raz.
Było naprawdę super 👌
Spoko ale szału nie było
Występ bardzo fajny i śmieszny, szkoda tylko że nie w pełnym składzie.
Występ Trio z Łowcy.B to fantastyczna dawka absurdalnego humoru. Warto być, odstresować się jeśli ktoś jest zestresowany lub zestresować się jeśli ktoś nie jest zestresowany. Nowe skecze są zabawne co w przypadku występów kabaretowych ma znaczenie..... W grupie przydałaby się jakaś świeża krew, nowi członkowie ...z uwagi na solowe "kariery" poprzednich członków grupy.
Poszedłem na Łowców, bo liczyłem na styl kabaretu, którego nie zobaczymy w TV. I pod tym względem się nie zawiodłem. Byłem ciekawy jaki humor prezentuje obecny skład. Z jednej strony pozostała Ich charakterystyczna swoboda i głupkowatość, a jednak w humorze zabrakło tej abstrakcji, dla której oglądało się namiętnie skecze ŁKB parę lat temu. Był może jeden moment, dwa kiedy mózg eksplodował "wow, gdzie ich synapsy wędrowały jak to wymyślali?". Np skecz z aktorem który NIE zagrał w filmie, jak dla mnie absolutna rewelacja :) Skecze z piosenkami, z tańczeniem są spoko, ale chyba nie na taką sztywną i nieliczną publiczność. Każdy skecz, sądząc po reakcjach, miał swoich odbiorców, ale nigdy nie była to cała sala. Taki chyba urok abstrakcyjnego poczucia humoru. No i bardzo żałuję, że skecz improwizowany nie był w samej fabule improwizowany. To byłoby niesamowite zobaczyć jak tworzą scenę z zupełnie niczego. Lepiej brać sugestie, olać aplikacje (bardzo rozprasza odbiór). Przy tym poczuciu humoru, to byłby Marek Grabie kabaretu. Ogólnie fajnie, że kabaret dalej działa, na pewno jest to ciekawsze niż kabarety polsatowe.
Podobało mi się. Całkiem dobry kabaret.
Po pół h chciałam wyjść z występu. Wcale nie śmieszne, żenujące żarty.
Jak zawsze poziom na wielki PLUS!!!
… doskonały występ, doskonały humor …, doskonałe Towarzystwo
Super występ, śmialiśmy się do samego końca :)
Było rewelacyjnie!!!
Było OK. Tylko "wyśmiewanie" się z Kartuz w Kościerzynie trochę niesmaczne. Głównie z tego względu, że nie każdy z widowni pochodzi z Kościerzyny. Ogólnie zadowolony, bardzo miło spędziliśmy czas.
Bardzo fajnie, posmislismy się👍👊
GOSIA 23.08.2019 09:34
Niestety nie śmiałam się tak, jak na to liczyłam. Były tylko trzy osoby z calego skladu..mało się działo.. jestem zawiedziona
Natalia 21.08.2019 20:49
Pomimo okrojonego składu chłopaki dalej są na wysokim poziomie. Polecam
Janusztorowski@wp.pl
DALI CHŁOPAKI RADĘ ,BYŁO WESOŁO!!
występ bardzo udany,niezła zabawa.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret