kabaret

Łukasz "Lotek" Lodkowski i Rafał Pacześ

kabaret

Łukasz "Lotek" Lodkowski i Rafał Pacześ

Łukasz "Lotek" Lodkowski i Rafał Pacześ - Bilety na kabaret

Łukasz Lotek Lodkowski - jeden z najbardziej energetycznych wykonawców polskiej sceny stand-upowej. Naturalnie śmieszny. Wszystkie elementy, które posiada, od głosu, poprzez mimikę, gestykulację i przekazywane treści bezsprzecznie legitymizują go do rozbawiania jak najliczniejszych tłumów.
Rałał Pacześ czyli nie kto inny tylko "GRUBY WIÓR". Jest w stanie wykrzesać energię z nawet najbardziej ospałego tłumu. Sam nie daje sobie taryfy ulgowej, na scenie zostawia dużo zdrowia. Dotyka stosunków damsko-męskich i polskiej codzienności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Łukasz "Lotek" Lodkowski i Rafał Pacześ

Super,polecam warto było zobaczyć.
Super wieczór! Na początku niespodzianka i niezapowiadany bonus - Wiolka Walaszczyk i jej krótki występ. A później już wymiatali Pacześ i Lotek! Fajnie, że obecnie polski Snand-up to już nie tylko Abelard Giza i reszta!
Pierwszy raz byłem na stand up. Teraz już wiem, że za każdym razem będę starał się być na występie w Suwałkach. Dużo śmiechu i zabawy. Polecam
Jeżeli chodzi o sam występ no to pierwsza liga, to nie ulega wątpliwości. Co do lokalizacji to może niech takie wydarzenia nadal odbywają się w Graffiti, gdzie ich miejsce. Nie jest to najmłodszy klub, ale ma swój klimat, nie ma rozpraszaczy w postaci barów i ludzi łażących między stolikami.
Szalony Kefir 01.11.2016 18:51
Genialna zabawa! Razem z dziewczyna pospadaliśmy z krzeseł ze śmiechu :) Żywa reakcja widowni tylko pomagała artystom
Występ bardzo udany. Na początku nie było nic słychać na końcu, ale szybko rozwiązano problem. Panowie powalają na kolana. Świetnie spędzony czas.
Więcej osób niż miejsc siedzących. Na początku bardzo nie wyraźnie było słychać Lotka z tyłu praktycznie nie można było zrozumieć co mówi, a dodatkowo chodziła wentylacja, która zagłuszała mówiącego ale po jej wyłączeniu już było spoko.
Razem z narzeczoną przez cały występ bawiliśmy się świetnie! Cała impreza została dobrze zorganizowana :)
Nowy program, obaj jak zwykle świetni. Warto zobaczyć ich na żywo. Polecam.
Mariusz 23.10.2016 18:30
Rafał był bardzo śmieszny natomiast lotek był przeciętny.
Sam występ super, dawno się tak nie uśmiałem! Chłopaki super opowiadają!
Występ ok natomiast organizacja tragiczna. Skupili się na tym aby sprzedać jak najwiecej biletów. Miejsca nie były numerowane, ale jakimś dziwnych trafem po przyjęciu te ktore były byly już zarezerwowane (brak informacji o możliwości rezerwacji). Reszta osób musiała upychać się na stojąca po kontach sali. To było tym bardziej utrudnione bo mniej więcej od połowy sali nie było nic słychać. Nagłośnienie i akustyka tragiczne. W porównaniu z jego wcześniejszym występem w Graffiti w Lublinie ten tutaj nie zasługuje nawet na jedną gwiazdkę za całokształt.
Tragiczne nagłośnienie.
Proteus 23.10.2016 15:58
Jednym słowem DELICIOUS! :)
PeterRK 23.10.2016 15:38
Lotek i Pacześ dali potężną dawkę śmiechu. Nowy program daje radę polecam wszystkim. Nawet nie przeszkodziła im dwójka osób bez kultury.
paciak 23.10.2016 14:54
Bardzo zle nagłośnienie, niestety w przypadku tego typu imprezy zepsuło całą zabawę... nigdy więcej standupow w HOS
Super ????
Kamilio 23.10.2016 12:13

Polecane z kategorii kabaret