kabaret

Maciej Stuhr - Wieczór filmowo-kabaretowy

kabaret

Maciej Stuhr - Wieczór filmowo-kabaretowy

Maciej Stuhr - Wieczór filmowo-kabaretowy - Bilety na kabaret

Bardzo dobry aktor (dwukrotna nominacja do Nagrody Polskiej Akademii Filmowej Orły 2002, 2009, laureat Nagrody Polskiej Akademii Filmowej Orły 2013, laureat podwójnej Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego 2008, członek zespołu Teatru Nowego Krzysztofa Warlikowskiego, Ambasador Europejskich Nagród Filmowych EFA).

Wspaniały kabareciarz (wielokrotny laureat przeglądu kabaretów Paka w Krakowie oraz lidzbarskich wieczorów Humoru i Satyry),

Niezastąpiony konferansjer. Cechuje go urok i talent komediowy, także improwizacyjny. Z kabaretem rozpoczął przygodę już w liceum. Kabaret "Po Żarcie" występował na wielu przeglądach, m.in. krakowskiej "Pace", zjednując sobie stale powiększające się grono zwolenników. Maciej Stuhr jest autorem większości tekstów kabaretu.

Spektakl kabaretowy Macieja Stuhra to niepowtarzalna okazja, by zobaczyć tego wspaniałego aktora i kabareciarza. Ze względu na liczne role filmowe i teatralne, Maciej niezwykle rzadko występuje z programem kabaretowym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Maciej Stuhr - Wieczór filmowo-kabaretowy

Uwielbiam Pana Macieja Stuhra. Cenie w nim dowcip, inteligencje , wrażliwość . To był Jego wspaniały występ!!! Uśmiałam się jak nigdy!!! Dziekuje !!!
Ciekawy, błyskotliwy, zabawny
Maciej Stuhr zawsze na propsie. Było wesoło, a momentami nawet trochę refleksyjnie. Program podzielony na trzy części - zaskakująca zwłaszcza ta pierwsza, kilkunastominutowa etiuda filmowa w reżyserii i ze scenariuszem pana Macieja, nakręcona wraz z jego studentami jako praca zaliczeniowa. Bardzo fajna! Druga część to wywiad - tu najciekawsze były pytania dotyczące relacji z młodzieżą i różnic pokoleniowych (są!). Trzecia część - stand up. Widać było, że momentami pan Maciej był podenerwowany (pierwszy występ kabaretowy po długiej przerwie), ale dał radę. Parodia komentatorów sportowych w kontekście igrzysk - znakomita. Skecz Wikinda - powoli się rozwija, wygląda do pewnego momentu na przegadany, ale końcówka rozbija system :) Poza tym kilka świeżych dowcipów, kilka delikatnych nawiązań politycznych (spodziewałem się, że będzie tego dużo więcej, nawet trochę miałem niedosyt), kilka starych ale wybitnych skeczy (lektor TVP, rozmowa telefoniczna z automatem), które zawsze śmieszą. Kilka razy popłakałem się ze śmiechu, kilka razy bolał mnie ze śmiechu brzuch. 10 na 10 :)
Zaskakująca formuła spektaklu, ale bardzo interesująca. Pan Maciej odsłonił różne strony swej twórczości i dał się lepiej poznać od prywatnej strony. Przemiłe spotkanie-obcowanie z inteligentnym i wrażliwym artystą i człowiekiem. Bardzo dziękujemy Panie Macieju! P.S. W Kuźni ciasno jak nigdy, niedługo będziemy sobie siadać na kolanach :)
Wspaniały wieczór 😊
Super występ i miejsce:)

Polecane z kategorii kabaret