kabaret

Marian Opania

kabaret

Marian Opania

Marian Opania - Bilety na kabaret

Mam nadzieję, że trochę mnie Państwo znacie a więc nie muszę za dużo o sobie opowiadać.

Jak wiecie zajmuję się również estradą.
Skąd ten nieskromny tytuł "Moje fascynacje"?

Ano stąd, że ten recital to różnorodny "coctail" ulubionych utworów, które w trakcie mojego życia najbardziej mnie zafascynowały a więc:
najcelniejsze monologi pióra Antoniego Słonimskiego, tzw. szmoncesy. Również nieco frywolne teksty Marcina Wolskiego, zagraniczne teksty, niemieckie, rosyjskie np: "W museum" Michaiła Żwanieckiego w tłum. Jana Pietrzaka. Śpiewam też w tym koncercie piosenki Jackues'a Brela, pieśni Bułata Okudżawy, W. Wysockiego, Wojciecha Młynarskiego, Jana Wołka czy Jerzego Satanowskiego. Gram ten recital w kraju jak też za granicą.

A więc nieśmiało zapraszam Państwa na mój występ. Nie zanudzicie się i każdy z widzów znajdzie coś dla siebie.

Do zobaczenia
Marian Opania

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Marian Opania

Witam, dopiero teraz "odkryłam" możliwość napisania kilku słów. Pan Marian Opania swoim występem uczynił nam wielką radość. Był to czas w innym czasie - brzmi to może dziwnie ale tak było. Zatopiłyśmy się z moją przyjaciółką w nnej cudownej casoprestrzeni Pana Mariana. Piękny i mądry czas. Dodatkowo Pan Marian obdarzył nas swoim już prywatnym czasem po występie - gawędząc z nami i podpisując płytę dla mojej przyjacółki w dniu urodzin. Od zawsze jesteśmy fankami Pana Mariana a przyjemność rozmowy po spektaklu była jak wiśienka na torcie :) STO LAT W DOBREJ KONDYCJI !!! POZDRAWIAMY SERDECZNIE
Jestem zachwycona kunsztem pana Opani jego inteligencją i wrażliwością.
Świetny kontakt z publicznością. Bezpośredniość, ciepło, poczucie humoru, znakomity warsztat aktorski pozwoliły stworzyć wyjątkowy klimat spotkania. Trudno było się rozstać...:-)
Występ był fantastyczny pod ka zdym względem
Fantastyczny wieczór, Pan Marian Opania w świetnej formie, humor na najwyższym poziomie. Polecam każdemu!
Super spędzony czas
Cudowny występ, Pan Opania uroczy ... i bisów nie było końca :)
Wspaniale spędzony czas. Pan Marian Opania jest Artystą wspaniałym, wielkie podziękowania i szacunek za występ
Wspaniały występ mistrza! Cudowny głos, dykcja, dowcip!
Świtny humor, fajna atmosfera tylko ten ścisk uwiera ;(
Wspaniały występ!!!!!
fantastyczne, nawet jak część utworów pokrywała się z tymi sprzed roku czy dwóch lat ( nie pamiętam kiedy to było). Prawdziwa przyjemność
Wielki Artysta!
Fantastyczny wystep , pelen profesionalizm , swietny kontakt artysty z publicznoscia
Wieczór z Opanią spędziliśmy miło, Artysta w świetnej kondycji, wspaniały głos. repertuar dobry, zwłaszcza interpretacje Okudżawy i Wysockiego. O ... orangutanie nic nie napiszę.
Super
Naprawdę warto :)
Byłyśmy z siostrą, jesteśmy zachwycone, prosimy o kolejne spotkania z Panem Marianem Opanią i innymi wybitnymi polskimi artystami
Niezapomniany wieczór. Uczta dla ducha. Monolog, piosenka, humor w mistrzowskim wykonaniu Pana Mariana Opani.
Przepiękny recital, pozwalający choć na chwilę wrócić do dawnych, normalnych czasów i nabrać sił na zmaganie się z "niepiękną" obecną rzeczywistością. Chwytające za serce wspomnienie o p. Wojciechu Młynarskim, którego twórczość towarzyszyła praktycznie całemu życiu naszych roczników. Jak dobrze było spotkać się z kunsztem, artyzmem, humorem, autoironią i niekłamanym wdziękiem pana Mariana Opani, reprezentującym obok wymienionych cech prawdziwie inteligencką, głęboko zakorzenioną tolerancję. Było i nostalgicznie, i lirycznie, i z uśmiechem. A przede wszystkim mądrze. Dzięki za to wszystko po pierwsze Wspaniałemu Wykonawcy, a także Organizatorom. anna
Wspaniały wieczór, Marian Opania to naprawdę wybitny artysta.
Dowcip, klasa i momenty zadumy...Kolejny wieczór w Kuźni Kulturalnej - świetny!
Błyskotliwy, dowcipny, klimatyczny - po prostu mistrzowski występ.
Wspaniały koncert!
Megaloman
57we 14.03.2017 18:37
Nadspodziewanie dobry spektakl mieszanina humoru,refleksji z życia wzietych.Opania to wyjątkowo utalentowany wszechstronnie facet.2 godziny doskonałej rozrywki-opowiastki,piosenki ,interpretacje znanych utworów-budzi odpowiednio śmiech,zastanowienie i refleksje.Reakcja widowni b.ciepła i doceniajaca jego talent.
Optimus 14.03.2017 14:07
Parafrazując klasyka: podobają nam się te piosenki, które już raz słyszeliśmy. I dlatego światnie się bawimy na takich programach. A że jest i miło i inteligentnie i w najwyższej jakości, to choćbyśmy każdy tekst znali na pamięć i tak warto. Mało jest takich czarownych wieczorów, jak z przedwojennych kabaretów. Dlatego prosimy o jeszcze i jeszcze.
Zachwycony 28.01.2016 11:07
Wspaniały recital, wspaniałego artysty. Przeżycie niezapomniane.
Mistrz Marian Opania rewelacyjny:)))))) Łatwo nawiązuje kontakt z publicznością :)))))))
Jak zwykle w Kuźni. Rewelacyjnie!!!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret