kabaret

Mariusz razem damy radę! I nie chodzi o Kałamagę ;)

kabaret

Mariusz razem damy radę! I nie chodzi o Kałamagę ;)

Mariusz razem damy radę! I nie chodzi o Kałamagę ;) - Bilety na kabaret

Mariusz jest kochającym mężem, ojcem trójki dzieci, a przede wszystkim wspaniałym człowiekiem nie odmawiającym pomocy potrzebującym.

W październiku 2014 r. usłyszał wyrok – nowotwór wątroby, następnie przerzuty do nerki i kręgosłupa. „Wtedy podjąłem świadomą decyzję, że z całych sił, fizycznych i umysłowych będę dążył do przezwyciężenia choroby”. Mariusz walczy, poddając się m.in. kosztownej terapii przeprowadzanej zarówno w polskiej jak i w niemieckiej klinice. Jego bitwa pochłonęła już całkowity budżet domowy, został zmuszony do zaciągnięcia kredytu by móc nadal walczyć o życie. Mimo swojej fatalnej sytuacji materialnej nieustannie finansowo wspierał nasze akcje charytatywne!

Mariusz tę walkę wygra – my to WIEMY! :-) Ale chcemy choć troszkę przyczynić się do tego sukcesu. Tak zrodził się pomysł na... Stand-up – charytatywnie!

Już 21 kwietnia 2016 r. w NCK'u odbędzie się Nowohucka Gala Stand-up, z której całkowity dochód zostanie przeznaczony na potrzeby Mariusza! Swoją obecność zapowiedzieli już słynni artyści sceny kabaretowej :)
Będzie zabawnie, pozytywnie i wyjątkowo! Bądźmy tam razem dla Mariusza – pokażmy, że "razem damy radę" ;)

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Mariusz razem damy radę! I nie chodzi o Kałamagę ;)

Bardzo dobry występ. Szczytny cel. Świetnie się bawiliśmy z mężem! Pierwszy raz uczestniczyliśmy w tego typu imprezie, ale z całą pewnością i bardzo chętnie będziemy częściej wybierać kabaret!
zaskakujący występ wszystkich artystów, super organizacja :)

Polecane z kategorii kabaret