kabaret

Mazurska Noc Kabaretowa

kabaret

Mazurska Noc Kabaretowa

Mazurska Noc Kabaretowa - Bilety na kabaret

Mrągowo już od kilkunastu lat gości najlepsze polskie grupy kabaretowe oraz wykonawców muzyki rozrywkowej. Mazurska Noc Kabaretowa odbywa się w pięknie położonym nad jeziorem Czos amfiteatrze. Wypełniony po brzegi rozbawionymi widzami amfiteatr świadczy, że jest to jedyna i wyjątkowa taka noc w regionie. Dla wielu impreza jest przeglądem tego, co w świecie satyry wydarzyło się przez cały mijający rok, taka jest bowiem idea, że na scenie występują najlepsi, także Ci debiutujący, którzy zdobyli nagrody na największym festiwalu kabaretowym PAKA w Krakowie. Nie ulega także wątpliwości, że impreza ta czyni z Mrągowa letnią stolicę dobrego humoru.
Organizatorem MNK jest Stowarzyszenie Promocji Sztuki Kabaretowej PAKA w Krakowie. Impreza odbywa się we współpracy z Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie i pod Patronatem Burmistrza Miasta Mrągowa.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Mazurska Noc Kabaretowa

Super Super Super
Szkoda że nie zainstalowano telebimów
Bardzo fajnie spędzony czas. Dużo śmiechu. Wspaniała atmosfera.
Całkiem świetna zabawa. Były słabsze momenty ale ogólnie to się dobrze bawiłam przez te 4h. Miejsce dobre. Bezpiecznie. Trochę szkoda że Andrus nic nowego nie przygotował. Reszta dla mnie była świeża.
Super. Byłem Pierwszy raz, na pewno nie ostatni.
Fantastycznie, fantastycznie i jeszcze raz fantastycznie, na pewno wrócę za rok.
Kabaret super. Mogło by być więcej topowych zespołów kabaretowych. Pakosinska rozczarowanie wieczoru. Mało zaangażowania widowni. Trzy godziny to dlugo zwłaszcza że widownia cały czas siedzi. Bilety dosyć drogie jak na takie warunki. Ogólnie zabawa była udana.
Kiepskie występy mam poczucie ze zmarnowałam 600 zł
Miało się rozpocząć o 19:30, a rozpoczęło po 20-tej. Bilet w sektorze B1 - 250 PLN, a przedstawienie nie warte tych pieniędzy. Ogólnie to jestem zawiedziony.
Wspaniała impreza,jesteśmy bardzo zadowoleni z widowiska.
Totalna klapa, poziom bardzo słaby. Byliśmy już 10 raz , poziom bardzo się obniża , teraz sięgnął dna. Występ p. Andrusa z piosenkami sprzed kilku o to kpina z widzów. Proszę następnym razem poinformować kiedy należy się śmiać. Covid niektórym mózg zlasował. Żenada!!!!!!!!!
Za mało znanych kabaretów ,można było skrócić o polowe czas trwania bo z czasem cześć zebranych poprostu się nudziło .W zeszłym roku było krócej ale śmieszniej
Występy marne. Przekleństwa na scenie. Wstawki piosenkowe dla zapełnienia czasu.. -:(
Było bardzo fajnie.
Wspaniały wieczór. Wspaniała atmosfera, bajeczny klimat jeziora. Nie zapomniane chwile. Brakowało nam kilku artystów ale cóż będzie okazja aby spotkać się na innej imprezie np Amfiteatr Sopot. Serdecznie polecam 😂
było super. do zabaczenia za rok
Bardzo udany wieczór
Świetna zabawa, w przepięknie położonym amfiteatrze. Jeśli ktoś lubi się pośmiać to szczerze polecam.
Kupując bilety w styczniu 2020 byłam pewna że będą inne kabarety .Szczerze mówiąc spodziewałam się więcej śmiechu i zabawy ,mam wrażenie że całość przygotowywana była na ostatnią chwilę i to było naprawdę mocno naciągane. Ale wielkie brawa dla prowadzących, jedyny plus całej tej imprezy .Następnym razem kupię bilety na Noc Kabaretową ale nie na Mragowo. Szkoda tylko 800 zł (4×200zł) na bilety
Bardzo fajnie bawiliśmy się z całą rodziną.
Byłem bardzo rozczarowany ,spodziewałem się większego profesjonalizmu , słaby repertuar oraz wykonawcy z pewnymi wyjątkami .
Świetna zabawa, dawno się tak nie uśmiałem😀😀😀😀
Bylo fantastycznie, za rok tam wrócimy
Bardzo dobre sie bawiliśmy, było super.
Było rewelacyjnie 😊
Ogólnie fajnie ale kabarety do poprawki ,mało profesjonalnie ,miałam wrażenie że zostali wyrwani z marszu bez przygotowania . 😊
Jak zawsze SUPER IMPREZA!!!
Wyśmienita zabawa wspaniała organizacja oraz ubaw po pachy
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret