kabaret

Mikołaj Cieślak i Kabaret CHYBA Sobie żarty robią na Scenie Kulturalnej!

kabaret

Mikołaj Cieślak i Kabaret CHYBA Sobie żarty robią na Scenie Kulturalnej!

Mikołaj Cieślak i Kabaret CHYBA Sobie żarty robią na Scenie Kulturalnej! - Bilety na kabaret

Wspólny program jednego najpopularniejszych komików współczesnej sceny rozrywkowej, drugiego po Góralu w Kabarecie Moralnego Niepokoju, aktora, niezwykle przekonująco wcielającego się w rolę Mariusza w "Uchu Prezesa" - MIKOŁAJA CIEŚLAKA oraz jednego z najsprawniejszych kabaretów tzw. młodszego pokolenia, którego członkowie są także niezrównanymi improwizatorami, tekściarzami a bywają i piosenkarzami - KABARETU CHYBA na Scenie Kulturalnej nad morzem to nie lada jakie wydarzenie!

W programie zobaczycie największe przeboje KMN w nowej odsłonie, Kabaret Chyba zmierzy się z tekstami Roberta Górskiego, Mikołaj Cieślak wykorzysta swoje umiejętności aktorskie, żeby zagrać wspólnie z młodszymi kolegami a na koniec wszyscy razem coś dla Was zaimprowizują. Tylko tu będziecie mogli narzucić aktorom tematy scenek, postaci, w które mają się wcielić, ich emocje czy relacje.
Warto tam być, bo będzie to jedno z najciekawszych wydarzeń kabaretowych tych wakacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Mikołaj Cieślak i Kabaret CHYBA Sobie żarty robią na Scenie Kulturalnej!

Mikołaja nie było a to jak wszyscy wiemy główny magnes takiego występu.Kabaret "Chyba" jakoś się obronił i wyszli cało, ogólnie można powiedzieć że na plus.

Polecane z kategorii kabaret