Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

kabaret

Minikabareton: Ireneusz Krosny i Kabaret Chyba

kabaret

Minikabareton: Ireneusz Krosny i Kabaret Chyba

Minikabareton: Ireneusz Krosny i Kabaret Chyba - kabaret
Dodaj do ulubionych
Ulubione

SERDECZNIE ZAPRASZAMY PAŃSTWA NA MINIKABARETON JUŻ 27.10.2018R.GODZ.16.30 DO MOKSIR CHRZANÓW!GDZIE ZOBACZYMY WSPANIAŁEGO IRENEUSZA KROSNEGO ORAZ KABARET CHYBA!Z NAJNOWSZYM PROGRAMEM POD TYTUŁEM: "ŻARTY SIĘ SKOŃCZYŁY, CZAS ZACZĄĆ SIĘ ŚMIAĆ"!

IRENEUSZ KROSNY: Faktyczna kariera "Teatru Jednego Mima" rozpoczęła się w sezonie 1995/96 zdobyciem trzech Grand Prix na trzech najważniejszych festiwalach kabaretowych w Polsce (PaKA w Krakowie – 1996; Biesiady Humoru i Satyry w Lidzbarku Warmińskim – 1995; Mazurskie Lato Kabaretowe "Mulatka" w Ełku – 1996). Prowadzi warsztaty pantomimiczne w Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie i Wyższej Szkole Teatralnej w Wilnie. W 1998 roku zdobył wyróżnienie "The Critics' choice" amerykańskiego magazynu artystycznego "Chicago Reader" dla najlepszego spektaklu w Chicago. W tym samym roku został laureatem głównej nagrody festiwalu kabaretowego "Kataryniarze" w Gdańsku. W 2000 roku nagrodzony został nagrodą im. Andrzeja Waligórskiego "Andrzej 2000", a w roku 2008 otrzymał Złotą Różę Festiwalu w Montreux (Szwajcaria) "for the best international act".

Występował na scenach Europy, Rosji, Kanady, USA, Chin, Korei Południowej i Islandii. Jest laureatem kilku festiwali krajowych i zagranicznych poświęconych twórczości kabaretowej, komediowej oraz pantomimicznej. Brał udział w kilkudziesięciu programach telewizyjnych na antenie TVP1, TVP2, Polsatu i TVN, a także telewizji zagranicznych.

Posiada oryginalny, własny styl. Podczas spektakli nie stosuje makijażu, występuje w czarnym trykocie, w otoczeniu ubogiej scenografii. Treść jego autorskich etiud dotyczy przejawów życia społecznego i towarzyskiego, z elementami abstrakcji i absurdu, zwykle są one zakończone zaskakującą pointą i przesłaniem.

KABARET CHYBA:

Pochodzący z Wrocławia Kabaret Chyba to bez wątpienia najlepszy i najzdolniejszy kabaret młodego pokolenia. Na ogólnopolskiej scenie zabłysnął w 2010 roku, kiedy to zgarnął nagrody na wszystkich najważniejszych festiwalach w Polsce: wygrał słynny krakowski festiwal PAKA, zdobył Grand Prix na festiwalu Przewałka w Wałbrzychu, był laureatem na Lidzbarskich Wieczorach Humoru i Satyry. Od tamtej pory jest znany i ceniony zarówno przez publiczność jak i kabaretowe środowisko.

Od stycznia 2016 kabaret tworzy trzech utalentowanych artystów: Piotr Gumulec, Jakuba Krzak i Krzysiek Wilkosz. Ale Kabaret Chyba to nie tylko świetni aktorzy, a także błyskotliwe teksty, niebanalne pomysły, niezwykła energia i mnóstwo improwizacji (czyli to, co publiczność lubi najbardziej). To także mimo młodego stażu olbrzymie doświadczenie nabyte dzięki licznym występom z gwiazdami polskiej sceny kabaretowej. Występowali wspólnie z m.in. Piotrem Bałtroczykiem, Jerzym Kryszakiem, Cezarym Pazurą, KMN, Neonówką, kabaretem Hrabi, Limo w największych salach i amfiteatrach w Polsce.

To wszystko sprawia, że stale jest zapraszany do realizacji telewizyjnych. Tylko w ostatnich miesiącach na szklanym ekranie Kabaret Chyba można było zobaczyć przy okazji takich realizacji telewizyjnych w TVP2 jak:
- Festiwal Kabaretu w Koszalinie
- Mazurska Noc Kabaretowa w Mrągowie
- Dzięki Bogu już weekend
- Kabaretowa Noc Listopadowa

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Minikabareton: Ireneusz Krosny i Kabaret Chyba

Brak recenzji

Polecane z kategorii kabaret