kabaret

Mińska Noc Kabaretowa

kabaret

Mińska Noc Kabaretowa

Mińska Noc Kabaretowa - Bilety na kabaret

Serdecznie zapraszamy na pierwszą MIŃSKĄ NOC KABARETOWĄ, a na niej…
Bitwa kabaretowa: LIMO vs JURKI !!!

Czym jest bitwa kabaretowa? Orężem nie są tu pięści, miecze ani pistolety ale żarty, gagi, nieoczekiwane sytuacje sceniczne czy improwizacje. Podobnie jak pojedynki bokserskie, cały spektakl podzielony jest na tematyczne „rundy”, jak np. „mężczyźni w garniturach”, „zdrowie”, „ja i ty”, przy czym warto podkreślić, że wiele z tych kategorii jest całkowicie improwizowanych przez wykonawców. Dodatkowo, aby utrudnić jeszcze bardziej zadanie artystom, jedną z kategorii tuż przed rozpoczęciem starcia podaje przypadkowy widz!
Po obu stronach kabaretowej barykady staną prawdziwe gwiazdy polskiej sceny kabaretowej - kabarety LIMO oraz JURKI. Artystów tych nie trzeba nikomu przedstawiać – LIMO to jeden z najlepszych polskich kabaretów młodego pokolenia, trzykrotny zwycięzca Krakowskiego Przeglądu Kabaretowego PAKA. Słyną z wyjątkowo celnej obserwacji naszej rzeczywistości i wyłapywania jej absurdów, znakomitej gry aktorskiej i braku litości dla wielu - zdawałoby się „nietykalnych” - osób z polskiej sfery publicznej. Ich znakiem rozpoznawczym są słynne parodie trailerów filmowych, bijące w Internecie rekordy popularności. W drugim narożniku stanie nie mniej utytułowany kabaret JURKI – mistrzowie improwizacji i celnej puenty, często sięgający podczas swoich występów po broń w postaci piosenki kabaretowej. Znani z parodii programu „Pytanie na śniadanie”, „Wieczornych rozmów” Mirka i Lucyny i propagowania tzw. nurtu sierocego, objawiającego się między innymi kłanianiem się w środku skeczu po każdej silniejszej reakcji publiczności i ubrań za małych o dwa numery…
Starcie sędziować będzie kolejna gwiazda naszej sceny kabaretowej, znany chociażby ze „Szkła Kontaktowego” Tomasz Jachimek. Człowiek-instytucja, komik, pisarz, autor skeczy, sztuk teatralnych, monologów, piosenek, felietonów prasowych i radiowych, wykonawca tychże, wreszcie mistrz stand-upu, czyli coraz popularniejszej u nas formuły kabaretowej „One man show”…

Kto wygra? Fragmentów z tej walki nie znajdziecie następnego dnia na YouTube, to trzeba zobaczyć na żywo!
I Mińska Noc Kabaretowa odbędzie się już 10 marca 2013 r. w hali widowiskowo-sportowej przy Zespole Szkół Miejskich nr 1 przy ul. Kopernika 9 w Mińsku Mazowieckim.

**Gorąco zapraszamy – w tej bitwie nie będzie jeńców!!!

MIŃSKA NOC KABARETOWA
Regulamin Imprezy** Miejsce imprezy: Mińsk Mazowiecki, Hala Sportowo- Widowiskowa, ul. Kopernika 9
Termin Imprezy: 10 marca 2013 r.
Czas trwania: godz. 19.00 – 22.00
1. Uczestnicy imprezy zobowiązani są przestrzegać ogłoszonego regulaminu obiektu, imprezy oraz instrukcji przeciwpożarowej.
2. Niniejszy regulamin określa zasady zachowania się osób obecnych na imprezie i korzystania przez nie z urządzeń znajdujących się na terenie imprezy.
3. Osoby obecne na imprezie zobowiązane są zachowywać w sposób nie zagrażający bezpieczeństwu innych osób obecnych na tej imprezie, a w szczególności przestrzegać postanowień niniejszego regulaminu.
4. Zabronione jest, bez pisemnej zgody organizatora, utrwalanie przebiegu imprezy lub jej fragmentów za pomocą urządzeń rejestrujących obraz lub dźwięk.
5. Wstęp na teren imprezy jest płatny
6. Wstęp na imprezę możliwy będzie od godziny 18.00 wejściem głównym do Hali od strony ul. Okrzei.
7. Na terenie imprezy mogą przebywać oraz w niej uczestniczyć jedynie osoby które przed wejściem na teren imprezy okażą bilet lub zaproszenie.
8. Zabrania się:
1. wnoszenia i posiadania w trakcie imprezy: broni, materiałów wybuchowych, wyrobów pirotechnicznych, materiałów łatwopalnych, napojów alkoholowych, środków odurzających lub substancji psychotropowych, opakowań szklanych, noży, kijów baseballowych, czy też innych niebezpiecznych przedmiotów.
2. wstępu i uczestniczenia w imprezie osobom będącym pod wpływem alkoholu, narkotyków lub innych środków odurzających,
3. zachowania się w sposób niekulturalny, obraźliwy dla pozostałych uczestników imprezy,
4. załatwiania potrzeb fizjologicznych poza wyznaczonymi toaletami,
5. niszczenia i dewastacji mienia znajdującego się na terenie imprezy,
6. wprowadzania zwierząt na teren imprezy,
7. wchodzenia na scenę
8. rzucania jakimikolwiek przedmiotami w kierunku sceny, artystów czy też innych uczestników imprezy
9. rozniecania ognia
10. palenia tytoniu w miejscach do tego nie przeznaczonych
11. tarasowania i zastawiania dróg dojazdowych dla służb ratowniczych oraz hydrantów i wszelkich urządzeń niezbędnych w przypadku prowadzenia akcji ratowniczej,
12. wnoszenia i posiadania podczas imprezy profesjonalnych urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk.

9. Osoby uczestniczące w imprezie są zobowiązane podporządkować się poleceniom policji, służb porządkowych oraz organizatora,
10. W przypadku wystąpienia podejrzenia przy wejściu na teren imprezy udostępnić przegląd zawartości bagażu lub odzieży w celu stwierdzenia, czy nie są wnoszone przedmioty, o których mowa w pkt. 8 regulaminu ust. 1 i 12.
11. Osoby uczestniczące w imprezie, które swoim zachowaniem zakłócają porządek publiczny lub zachowują się niezgodnie z regulaminem imprezy zostaną nie wpuszczone lub usunięte z terenu imprezy, a w przypadku stawiania oporu przekazane zostaną Policji.
12. Osoby uczestniczące w imprezie są zobowiązane niezwłocznie powiadomić służbę porządkową, funkcjonariuszy Policji lub Straż o zauważonych zagrożeniach życia
i zdrowia ludzkiego, zagrożeniach mienia, pożarze i innych niebezpiecznych sytuacjach.
13. Na terenie imprezy masowej znajduje się oznakowany punkt pomocy medycznej.
14. Organizator imprezy nie bierze odpowiedzialności za przedmioty zagubione lub pozostawione przez uczestników imprezy.
15. Po zakończeniu koncertu należy jak najszybciej skierować się w wyznaczonych kierunkach ewakuacyjnych.
16. Regulamin imprezy będzie udostępniony uczestnikom imprezy poprzez wywieszenie w dwóch miejscach na terenie imprezy, w punktach sprzedaży oraz na stronie internetowej organizatora www.minskanockabaretowa.pl ,

Sprawy nieujęte w niniejszym regulaminie regulują przepisy ustawy z dnia
20 marca 2009r. o bezpieczeństwie imprez masowych ( Dz.U. z 2009 r. Nr 62, poz. 504 ze zmian.- ost. zm. z 2011r. Nr 217, poz.1280).

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Mińska Noc Kabaretowa

Większość skeczy Kabaretu Limo już widziałam, za ta Jurki pod tym względem lepiej się spisali.
Nie zawiodłam się :)
ciekawy program :) tak trzymać
Za mało nowych skeczy, ale dobry kontakt z publicznością. Pomimo tego, że skecze były znane dobrze było je zobaczyć na żywo.
Spodziewałem się czegoś lepszego, połowa śmiesznych skeczy, połowa słabych. Za dużo prowadzącego. Te oświadczyny czy co to miało być, mega słabe. Improwizowane części dawały radę.
Jurki i Jachimek świetni, Limo rewelacyjni.
Bardzo Nam się podobało, przede wszystkim dlatego że program był w znacznej większości premierowy.
bardzo dobry występ obydwu kabaretów!
Artyści dali z siebie bardzo dużo - zwłaszcza Abelard !

Polecane z kategorii kabaret