kabaret

Muzyczna mapa świata - koncerty z bajką dla rodzin

kabaret

Muzyczna mapa świata - koncerty z bajką dla rodzin

Muzyczna mapa świata - koncerty z bajką dla rodzin - Bilety na kabaret

Zapraszamy dzieci w wieku 4 - 8 lat, rodziców i dziadków w podróż z cyklu „Muzyczna Mapa Świata” ,przygotowaną przez Fundację Muzyka jest dla wszystkich, https://www.facebook.com/MuzykaJest.
Spotkanie 29 marca pt. "Chiny".
Dalekie, potężne i tajemnicze Chiny, z liczącą ponad 3000 lat kulturą, od zawsze fascynowały podróżników, kupców, kolekcjonerów i artystów, kusiły jakże jedwabiem, porcelaną i wyrafinowana sztuką. Wyruszymy tam Jedwabnym szlakiem, aby usłyszeć chińską muzykę, instrumenty i język oraz mądre chińskie bajki. Damy się zaczarować hipnotyzującym dźwiękom guzheng i historii o mistrzu, który znalazł przyjaciela, czyli wszystko.
Chiny (wersja druga o Nowym Roku).

Wykonawcy:
Qinke Chang – wokal, Guzheng,
Paweł Kowalski – perkusjonalia,
Piotr Łabanow – gitary;
Natalia Leszczyńska – prowadzenie

Viola Łabanow- kierownictwo artystyczne
Julia Dmeńska – koordynacja

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Muzyczna mapa świata - koncerty z bajką dla rodzin

Bardzo podobało się i nam i dzieciom. Na pewno przyjdziemy na następny spektakl. Uwagi: 1. Przedział wieku dzieci raczej 4,5 -10. 2. Dołożyłabym trochę elementów filmowych w tle, np przy bajce widok pustyni i karawany, ale i tak reszta była perfekcyjna.
Przepiękne przedstawienie dla dzieci i dorosłych niezależnie od wieku. Synek (1r8m) klaskał, tańczył i obserwował wszystko dookoła z zachwytem. Idealny pomysł na spędzenie czasu z rodziną. Polecam!
Piękna muzyka, piękne opowieści. Miły czas dla całych rodzin
Fantastyczne przedstawienie, zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.
Bardzo ciekawe, kolorowe i dobrze przygotowane przedstawienie!
Ciekawe doświadczenie dla nas. Bardzo nam się podobało. Uważam że przedstawienie raczej dla dzuecki 4+., na sali były mniejsze dzieci, które się troszkę nudziły i przeszkadzały pozostałym...

Polecane z kategorii kabaret