kabaret

Muzyczny Trójząb Neptuna Oraz Robert Korólczyk - jeden bilet/dwa nagrania DVD

kabaret

Muzyczny Trójząb Neptuna Oraz Robert Korólczyk - jeden bilet/dwa nagrania DVD

Muzyczny Trójząb Neptuna Oraz Robert Korólczyk - jeden bilet/dwa nagrania DVD - Bilety na kabaret

MUZYCZNY TRÓJZĄB NEPTUNA

(w składzie: Bartosz Demczuk (KMP) i Łukasz Kaczmarczyk (KMP))

Muzyczny Trójząb Neptuna powstał trochę z potrzeby serca, trochę z przypadku. Kiedy to było to już nikt nie pamięta. Faktem jest, że najpierw powstał Trójząb, potem powstała muzyka.

MTN to nieskrępowana zabawa słowem, dźwiękiem, gitarą i publicznością. Bartek przepięknie śpiewa, Łukasz jest wirtuozem gitary, jednak dla potrzeb tego projektu zamienili się rolami, gdyż nie lubią rutyny. Ich występy to połączenie nonszalanckiej arogancji z bezprecedensową pokorą, czyli każdy znajdzie coś dla siebie, a jeśli nie znajdzie... trudno.

ROBERT KORÓLCZYK - stand-up

Lider Kabaretu Młodych Panów, twórca tekstów kabaretowych od lat bawiący miliony Polaków jako „Góral”, „Górnik Andrzej” i wiele innych postaci. Jego monologi z dużą dawką ironii i dystansu do otaczającej rzeczywistości podbiły serca widzów w Polsce, a także na świecie, czego potwierdzeniem są trasy koncertowe m.in. w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Irlandii i Niemczech.

Potrafi naśladować i parodiować. Sprawnie naśladuje gwary choć prawdziwie zna tylko gwarę śląską. Mówi w każdym języku, choć zna tylko jeden. Jego głos jest bardzo charakterystyczny. Od lat wraz z Kabaretem Młodych Panów jak i solowo jest zapraszany przez największe festiwale.

Jego program solowy jest naprawdę warty uwagi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Muzyczny Trójząb Neptuna Oraz Robert Korólczyk - jeden bilet/dwa nagrania DVD

Brak recenzji

Polecane z kategorii kabaret