kabaret

Narwani & GOŚCIE: Mikołaj Cieślak (Kabaret Moralnego Niepokoju)

kabaret

Narwani & GOŚCIE: Mikołaj Cieślak (Kabaret Moralnego Niepokoju)

Narwani & GOŚCIE: Mikołaj Cieślak (Kabaret Moralnego Niepokoju) - Bilety na kabaret

"NARWANI & goście!" to nowy format Narwanych z Kontekstu.
Grupa zaprsza na wspólne występy największe komediowe gwiazdy.
Tym razem wystąpi z Narwanymi jedyny i niepowtarzalny, przezabawny Mikołaj Cieślak z Kabaretu Moralnego Niepokoju!
Zobacz to fantastyczne połączenie energii i wieloletniego doświadczenia!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Narwani & GOŚCIE: Mikołaj Cieślak (Kabaret Moralnego Niepokoju)

Kabaret bardzo zabawny! Świetna relacja z widownią! Pan prowadzący dawał nieźle po .... ! ;-)
Martinz 16.11.2016 21:16
sympatyczny i zabawny wieczór
trelemorele 16.11.2016 15:42
Jak zawsze pozytywnie! :) Zabawa przednia, salwy śmiechu i dużo pozytywnej energii! Jak dla mnie zbyt mało udzielał się kolega M.Cieślak. i jak zawsze zbyt krótkie szoł. Chcemy więcej!!! Ogólnie polecam :)
Świetnie!
Rewelacja. Narwani z Występu na występ są coraz lepsi.
Jestem wielkim fanem Narwanych, ale to co zrobili tym razem, można nazwać szczytem osiągnięć artystycznych. Adi, jako kleszcz i Kuba z Gumą rywalizujący w finale nazewnictwa pobili wszystkie dotychczasowe numery.
To bardziej ocena organizacji niż wydarzenia. Zawsze siedziałem w pierwszym lub drugim rzędzie, tym razem pierwsze dwa rzędy były zarezerwowane (?!) i musiałem siedzieć gdzieś z tyłu. Pół sceny zasłaniała mi kolumna a w klubie była awaria terminala (podobno) więc siedziałem o suchym pysku, bo gotówki nie mam w zwyczaju nosić.
Cała moja rodzina bawiła się doskonale!!!! Cała się rozmazałam. Więcej na ich występy się nie maluję:)
Jak zwykle CUDO; Mikołaj Cieślak świetnie uzupełnia ekipę Nawranych
Byłem w poniedziałek - poziom super, byłem we wtorek - jeszcze lepiej, dobrze że nie grają w środę.
Z całą pewnością mogę polecić występy NARWANYCH, bardzo dobry występ, widać że potrafią improwizować i robią to rewelacyjnie, co potwierdzić może piosenka na koniec. Mistrzostwo! Świetna komunikacja z publicznością. Co najważniejsze, cały występ był niesamowicie zabawny. Gość potwierdził że jest klasowym kabareciarzem, idealnie odnalazł się w improwizowanym występie. Podsumowując, jeśli ktoś się kiedyś będzie zastanawiał czy iść na NARWANYCH to już nie musi, koniecznie musi iść.
było super!!! najlepsze impro ever :)
Narwani jak zwykle świetni; nie ma lepszej ekipy kabaretowej w Polsce :) ich improwizacje i kontakt z publiką są mistrzowskie
Bawiliśmy się świetnie, super atmosfera. W przyszłości z przyjemnością kupię bilet na Narwanych.
Było strasznie spoko. Pan Cieślak doskonale wkomponował się w zgrany zespół Narwanych, a wszystkie gry i zabawy były doskonale poprowadzone przez szałowego Gumę. Cieszę się, że powrócili do wciągania ludzi na scenę - brakowało mi tego trochę przy kilku poprzednich występach. Narzekać mogę jedynie na ...brak drugiego bisu ;)
Jestem mega zadowolony ! Ich występy zawsze zaskakują a Mikołaj dodał do występu jeszcze więcej świeżości :)
Polecam wszystkim bez względu na poczucie humoru. Narwani&goście rozbawią do łez każdego!
świetne poczucie humoru - za mało Krisa :D
Byliśmy pierwszy raz na Waszym występie i jesteśmy zachwyceni!!! Pomysł zaproszenia Mikołaja z Kabaretu Moralnego Niepokoju to strzał w dziesiątkę. Przyciągnęliście zapewne więcej widzów dzięki temu, co dało Wam wzrost popularności i wznieśliście się na wyżyny w Jego towarzystwie. Podobała nam się ciągła improwizacja i podkręcanie udziału publiczności w tworzeniu skeczów. Już czekamy na Wasz kolejny kabaret w Firleju trzynastego grudnia. Dajcie znać, jak kupić bilety i napisać o swoich pomysłach do dalszych występów. Pozdrawiamy bardzo serdecznie - Asia i Mirek
Asia Kitwasia 01.12.2015 15:56
Podobało mi się bardzo! Napewno jeszcze wróce, Narwani są super, gość wyglądał jakby to był jego debiut improwizacyjny ale też dawał rade.
było zabawnie i bardzo oryginalnie, aktorzy w świetny sposób poradzili sobie z 'twoja żona jest facetem' ((bo ty mi każesz leżeć tyłem :D )), wykonanie przebojów z listy z pendriva jak dla mnie bomba, super występ pana Cieślaka, trzeba przyznać szacun za Leona + śledzia + ..co to było?:) wg mnie teatr kukiełkowy jest do zamiany, serwis wiadomości jest dużo zabawniejszy. pozdrawiam
Na występie NARWANI byłem już 2 raz. Liczyłem na udany wieczór, ale spotkało mnie coś tak obłędnie śmiesznego, że z całą surowością przyznaję 100 na 100 pkt. Interakcja z publicznością była faktyczna i dała zaskakujące efekty. Spodziewałem się błyszczenia gwiazdy programu i tak było, ale członkowie grupy NARWANI nic nie ustąpili Mikołajowi. Słowa wielkiego szacunku.
Narwani to mój trzeci raz z wami i choć z Wojtkiem pierwszy raz ubaw był po pas. Dwie godziny z bicza trzasło, czekam na kolejne hasło, że Narwani są w Opolu i tu rym do "w Opolu" jest w polu. Pozdrawiam gorąco
Była to dobra odmiana kabaretu. Improwizacje na poziomie, może trochę nadużyto języka "potocznego" oczywiście w moim odczuciu. Ogólnie Dobry spektakl wkręcający widownię w wydarzenia na scenie.
bogusława 27.10.2015 19:25
Fantastyczny występ, jak zawsze! Gość w osobie TERMOSA: + 100 do boskości chłopaków.
Wystarczy powiedzieć, że warto było! Przednia zabawa - 11/10 :D
Bywało lepiej, ale myślę, że to mniej wina samych artystów, a bardziej bardzo denerwujących kilku osób z widowni, którzy ewidentnie nie chcieli ułatwiać im pracy. Widać było przez to frustrację artystów i obniżenie poziomu artystycznego. Świetna forma Termosa i genialne "Cięcie", które było najlepszą częścią programu i generalnie całe 1,5 godziny mogłoby być teatrem w takiej formie.
Występ bardzo dobry, powiedziałabym nawet wyśmienity. Artyści jak zawsze dali z siebie wszystko i bawili widownię do łez. Z pewnością wybiorę się na kolejny występ.
Dużo śmiechu. Wiele zabawy.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret