kabaret

Narwani STAND UP!

kabaret

Narwani STAND UP!

Narwani STAND UP! - Bilety na kabaret

Zapraszamy na Narwany STAND UP!
Dobrze Wam znani improwizatorzy i artyści kabaretowi z grupy Narwani z Kontekstu i Kabaretu Chyba tym razem wychodzą na solo! Bić nikogo nie będą, ale będą trafiać znakomitymi żartami.
Sprawdź jak radzą sobie na scenie w pojedynkę! Standupowy klimat, cięty język, brak tematów tabu!

Zapraszamy!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Narwani STAND UP!

występ super. troszkę lepsze nagłośnienie mogło by być
Po raz pierwszy mam mieszane uczucia. Byłem na wielu występach Narwanych i zawsze byłem zadowolony w co najmniej 90%, tym razem Kuba wspiął się na szczyty swoich umiejętności i faktycznie błyszczał. Mogę spokojnie powiedzieć, że dla samego Kuby warto było. Pozostali robili to po raz pierwszy i widać starania, ale nie był to ich najlepszy dzień. Wyraźnie brakowało mi Mietka, którego widziałbym w tego typu spektaklu. Panowie, spróbowaliście i szacun, ale musicie jeszcze mocno potrenować. Jestem pewny, że dojdziecie do mistrzostwa, jak w pozostałych elementach waszej pracy.
Guma był bardziej skoncentrowany na meczu polskiej reprezentacji niż na występie. Nikt przecież nie każe mu zarabiać w ten sposób pieniądze. Poza tym do stand upów trzeba się jednak dobrze przygotować - improwizacja to za mało. Całość ratował Krzaku
Super
Chłopaki znowu dali czadu a W21 znowu dało d... Terminal znowu nie działał, w sali nie dało się oddychać a w połowie występu była "awaria instalacji z piwem", oczywiście butelkowego się w tym chlewie nie uświadczy. Dobrze, że ta knajpa wkrótce przestanie istnieć. Narwani jak to narwani. Bardzo było widać, że się stresują, ale biorąc pod uwagę, że tylko Kuba ma doświadczenie w standupie (co było widać) to świetnie sobie poradzili i chętnie jeszcze raz obejrzę ich w takim formacie. Nie był to standup najwyższych lotów, ale nie było źle.

Polecane z kategorii kabaret