kabaret

Noc Kabaretowa w Dolinie Charlotty

kabaret

Noc Kabaretowa w Dolinie Charlotty

Noc Kabaretowa w Dolinie Charlotty - Bilety na kabaret

Noc Kabaretowa w Dolinie Charlotty! Wystąpią: Ani Mru Mru, Cezary Pazura, Andrzej Grabowski, Smile

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Noc Kabaretowa w Dolinie Charlotty

Jeżeli chodzi o kabarety to było świetnie wszyscy super się bawiliśmy, buzie i brzuchy bolały ze śmiechy na drugi dzie :)
agnieszka84 06.08.2014 10:56
Aktorzy i kabareciarze jak zwykle świetni.
Występy bardzo różnorodne, rozpoczęcie imprezy prawie punktualnie ale za to z świetnym występem Pana z kabaretu Ani Mru Mru. Wszyscy występujący stanęli na najwyższym poziomie i przedstawili nam kilkanaście bardzo zabawnych, zupełnie nowych scenek i jeden skecz który już znałam ale i tak świetnie się go oglądało. Jednym zdaniem - warto było się tam znaleźć i przez prawie 4 godziny świetnie się bawić.
było ok
W porównaniu do lat ubiegłych dało się wyczuć,że organizator okroił budżet. Brakowało telebimów, a Grabowski to klepał byle odklepać. Sama organizacja jak zawsze dobrze zaplanowana i rozwiązana.
Występ bardzo mi się podobał.
Występy wspaniałe, przezabawne i chociaż cale wydarzenie trwało kilka godzin to jednak pozostaje niedosyt :)Oczywiście SMILE jak dla mnie nr 1 :)
bez porównania do lat poprzednich - niestety na minus
Noc kabaretowa rewelacja. Podobało mi się :)
same kabarety super
Super klimat, śmiechu nigdy za dużo :)
Nie podobało mi się to, ze artyści Pazura i Grabowski przedłużali swoje występy, przez co traciły na finezji i dowcipie.
Generalnie wszystko na duży plus jednak czegoś maleńkiego drobiazgu zabrakło.
Polecam, zabawa super :-)
Kabaret i wykonawcy ok. Bardzo dobra rozrywka na wakacje.
Ja rozumiem, że trzeba opłacić artystów i jeszcze zarobić, ale żeby płacić za jedną kiełbaskę z grilla 10 zł lub jedno małe piwo 7 zł to jest jednak zdzierstwo i chamstwo.
Artyści kabaretowi na 5+ ;)
Świetna zabawa! Byliśmy po raz kolejny i wyszliśmy ubawieni.
wojma1960 27.07.2014 10:24
Występ każdego z artystów bardzo nam się podobał! Mnóstwo śmiechu i wspaniałe wspomnienia! Ekstra!
Elżbieta 27.07.2014 09:49
Kamera wyłączona - to powiem. IV Noc Kabaretowa w Dolinie Charlotty. Początek bardzo fajnie się zapowiadał Ani Mru Mru już na wstępie rozkręcili ludzi, tuż po 10-15 min gdy zapowiadali skecz o koniu wiedziałem że nowości nie będzie. Dzięki Bogu Już Weekend - przynajmniej raz w miesiącu to powtarza od pół roku. Dobrze że chociaż pododawali jakieś zwroty w skeczach bo inaczej znałbym to na pamięć. AMM - Biuro matrymonialne, wieczór kawalerski - Smile - Marylin Manson, Student. Cezary Pazura być może dlatego że nie ma go za wiele w TV wydał mi się jako jedyny "świeży" w tym co mówi. ALE NAJGORSZY BYŁ GRABOWSKI!!!! Słuchać tego nie mogłem i odradzam każdemu. Pół standupu mówił o swoim nowym Q7 i o tym że zarobił na niego w serialu o kiepskich. Niczym prostytutka tłumaczył się że nie lubi grać idioty ale mu za to dużo płacą. Mówił o swoim talencie i zaproszeniach na bankiety gdzie 10 dni śmietana aktorska się uchlewa. Totalny brak pomysłu i usiłowanie zatuszowania kompleksów - a jeszcze wyśmianie tych co jeżdżą Daewoo. Totalny brak klasy i ogłady!!!
Rockeros 27.07.2014 09:29
Koncert świetny, w pełni zrelaksował.Na pewno to miejsce będę polecać pozdrawiam
Witam!Pierwszy raz wraz z mężem uczestniczyłam w takim evencie. Ogólne wrażenie bardzo pozytywne występ: Ani Mru Mru, Czarka Pazury ubaw po pachy, kabaret Smile również dał radę, jedyne zastrzeżenia i brak zadowolenia możemy mieć do występu Andrzeja Grabowskiego. Uważam, że był to zdecydowanie najsłabszy występ, a i żart pana Grabowskiego nie były trafione. Jednym słowem zaniżam jakoś występu tylko z uwagi na występ tegoż aktora.

Polecane z kategorii kabaret