kabaret

Nowy Rok z piosenkami Kabaretu TEY (1971-1981)

kabaret

Nowy Rok z piosenkami Kabaretu TEY (1971-1981)

Nowy Rok z piosenkami Kabaretu TEY (1971-1981) - Bilety na kabaret

Występują: Zenon Laskowik, Katarzyna Pakosińska, Magdalena Pawelec, Krzysztof Jaślar, Zbigniew Górny, Grzegorz Tomczak

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Nowy Rok z piosenkami Kabaretu TEY (1971-1981)

Zenek i reszta artystów jak zawsze najlepsi. Kawał dobrego kabaretu
Przyjechaliśmy na ten koncert aż z Pszczyny.Jako wielbiciele talentu Z.Laskowika zastanawialiśmy się jak poradzi sobie po latach z legendarnymi już utworami? Zostały one lekko zarysowane, czasami tylko fragmentarycznie.Oczywiście brakowało trochę Smolenia i Rewińskiego... Pod ich nieobecność Katarzyna Pakosińska błysnęła talentem.Nadzwyczaj dobrze słuchało się również K.Jaślara.Obecność Z.Górnego również przywoływała wspomnienia.Pan Zenon wydawał się trochę zmęczony.Ale jesteśmy bardzo zadowoleni.Pozdrawiamy cały zespół artystów.Szkoda ,że nas nie było dzień wcześniej :-)
Witam. Występ po prostu świetny. Jestem bardzo zadowolony. Wcześniej byłem na kabarecie Pana Laskowika (był po prostu odjazdowy) i myślałem że te piosenki to będzie troszkę gorzej . Jednak BOMBA . BRAWO i podziękowania dla wszystkich artystów. Tak trzymać jesteście świetni.
Grzegorz 04.01.2020 16:56
Super! BRAWO ARTYŚCI!
Rewelacja,dobrze czas spędzony.Brawo
Super zabawa z Teyem trwa nadal w najlepszym stylu!!!!!
Krystyna 02.01.2020 18:02
Cudownie rozpoczęty Nowy Rok ze śmiechem i dobrą zabawą dzięki nietuzinkowym wykonawcom TEYa z Zenonem Laskowikiem na czele. Życzyć tylko sobie częstszych występów.Pozdrawiam

Polecane z kategorii kabaret