kabaret

Ona i On, czyli romantyczny kabareton w Dolinie Charlotty

kabaret

Ona i On, czyli romantyczny kabareton w Dolinie Charlotty

Ona i On, czyli romantyczny kabareton w Dolinie Charlotty - Bilety na kabaret

Wystąpią: Ani Mru Mru, Kabaret Smile, Marcin Daniec, Kabaret Jurki, Kabaret Zachodni, Kabaret Chyba. Prowadzący: Mikołaj Cieślak(Kabaret Moralnego Niepokoju) i Robert Motyka(Kabaret Paranienormalni). Reżyseria: Beata Harasimowicz. Oprawa muzyczna: Jarosław Barów Band.

Ona i On, czyli romantyczny kabareton w Dolinie Charlotty 16.06.2018 r.

Nowa formuła, nowe treści, nowy styl kabaretonu organizowanego każdego roku w Dolinie Charlotty. W tym roku odbędzie się 16.06.2018 r.

W tym roku na scenie wystąpią utytułowane wieloma nagrodami grupy kabaretowe z całej Polski. Swoje komiczne umiejętności zaprezentują:twórcy takich przebojów jak „Chiński fast food” czy „Tofik” – Kabaret Ani MruMru, Kabaret Smile z nowym programem „To się nadaje do kabaretu!”, Marcin Daniec- jednym z najpopularniejszych satyryków w historii polskiego kabaretu, zdobywcy Złotej Kasety na festiwalu „Ryjek” w 2017 r.– Kabaret Zachodni, świetni aktorzy, a także błyskotliwe teksty, niebanalne pomysły, niezwykła energia i mnóstwo improwizacji – Kabaret Chyba, czwórka scenicznych indywidualności – Kabaret Jurki. Całość poprowadzi Mikołaj Cieślak(Kabaret Moralnego Niepokoju) i Robert Motyka(Kabaret Paranienormalni). Reżyserem wydarzenia jest Beata Harasimowicz – reżyserka i scenarzystka wielu najważniejszych programów kabaretowych. Oprawa muzyczna: Jarosław Barów Band – zespół stworzony przez koszalińskiego muzyka, kompozytora i aranżera, który od kilku lat prowadzi Teatr Muza Variete.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Ona i On, czyli romantyczny kabareton w Dolinie Charlotty

REWELKA!
Bylo super smiesznie szkoda tylko ze malo bylo kabaretow tylko ciagle ci sami wystepowali po kilka razy ale usmielismy sie po pachy
Kabareciarz 21.06.2018 08:35
było super
Występy kabaretów super POLECAM :) Minusem dla mnie było brak możliwości wniesienia wody w plastikowej butelce, czy nawet ciastek dla dziecka. W środku praktycznie nic nie można było kupić do jedzenia. Nie każdy lubi kiełbasę czy pierś z grilla. Występy były długo, dlatego uważam, ze powinno być więcej możliwości zakupu jedzenia. Zwłaszcza, że nie można było wnieść swojego prowiantu.
Super organizacja imprezy. Dobór artystów na medal. Bardzo udany wieczór. Za rok też jedziemy.
Miłe zaskoczenie
Pyszne jedzenie, przystępne ceny - dla każdego, mnóstwo śmiechu, świetni artyści. Szkoda tylko, że w wyniku zamieszania przy bramkach dostaliśmy informację, że gdy wyjdziemy niestety nie będzie możliwości powrotu. Było to kłopotliwe ze względu chociaż na kurtki, bluzy w samochodach.
Impreza na najwyższym poziomie. Wszystko dopięte na osyatni guzik. Zakup biletów przez internet sprawnie i bez problemu. Profesjonalna obsługa. Zabawa rewelacja!
Fajnie że pojawił się Marcin Daniec. Kabaret SMILE wymiata!
Zadowolony widz 17.06.2018 20:51
Wydarzenie świetne, ale wyłącznie dzięki artystom. Organizacja fatalna. Zaczęło się od faktu, że musiałem oddać na wejściu 1,5l butelkę wody pomimo, że jestem po tomografii i lekarz zalecał mi pić w najbliższych dniach po 2-3 litry wody dziennie. Prosiłem, błagałem, ale kazali oddać. Aby kupić wodę lub popcorn lub inne przekąski musiałem stać w 3 kolejkach (1 - za żetonami, 2 za wodą, 3 za popcornem). W dodatku od razu w 1 kolejce musisz zaplanować ile żetonów potrzebujesz, bo w przeciwnym razie czeka się kolejne stanie w kolejce. Za żetony płacisz wyłącznie gotówką, bo technologia bezgotówkowa tam nie dotarła (brak terminali płatniczych). Jedyne co zasługuje na pochwałę to ok. 40 ToiToi'ów, dzięki czemu nie było długich kolejek do toalety.
Zdegustowany 17.06.2018 19:29
3xS Super kabaret, Super organizacja, Super pogoda.
Bardzo dobra impreza polecam
Rewelacja, na wysokim poziomie
Słupskie 17.06.2018 17:01
Organizacja super. Bardzo mi się nie podobał kabaret Chyba i Marcin Daniec. Daniec nie miał żadnego konkretnego skeczu tylko improwizował na gorąco. To nie w moim guście. A Chyba przedstawili program bardzo antykościelny. Nie zgadza się to z moim światopoglądem.
Fryzunia 17.06.2018 10:22
Bardzo słabo! Tylko Daniec trzymał poziom. Reszta odgrzewała stare kotlety. Bez werwy i polotu. A ostatni skecz to totalna żenada! Szkoda pieniędzy.
Bezsensowny obowiązek zakupy żetonów , brak możliwości zapłaty gotówką, reszta ok
Było rewelacyjnie. Czekam na więcej. Kabarety pierwsza klasa.
MrsSweetie 17.06.2018 08:29

Polecane z kategorii kabaret