kabaret Opolska Noc Kabaretowa

Opolska Noc Kabaretowa 2018 - realizacja TV Polsat

kabaret Opolska Noc Kabaretowa

Opolska Noc Kabaretowa 2018 - realizacja TV Polsat

Opolska Noc Kabaretowa 2018 - realizacja TV Polsat - Bilety na kabaret

OPOLSKA NOC KABARETOWA 2018 - PRZYSTANEK OPOLE, czyli POKÓJ, MIŁOŚĆ I KABARET

Chcemy mieć w Opolu swój własny kabaretowy przystanek Woodstock. Hasło „Peace, love and rock’n’roll” zamieniamy na swojskie: „Pokój, miłość i kabaret”. Głośno i otwarcie z desek opolskiego amfiteatru zamierzamy nawoływać do zgody, uśmiechu, wspólnej swobodnej, niczym nie skrepowanej zabawy.
Nie chcemy się kłócić, dzielić, wzajemnie oskarżać. Chcemy się śmiać, śpiewać, tańczyć, jednoczyć z publicznością i widzami.
Ten radosny kabaretowy korowód poprowadzą Góral ( Robert Górski) i Jabbar (Marcin Wójcik) - nie mniej charyzmatyczni niż Jurek Owsiak , a na pewno bardziej humorystyczni.
Będą w luźny, swobodny sposób rozmawiać z różnymi gwiazdami i gośćmi naszego kabaretowego Woodstock o ich karierze, o życiu celebrytów, o balangach, koncertach, przyjaźniach. Przyjdą też do nich niespodziewani goście, którzy zawsze są obecni przy tego typu imprezach: policjant, ochroniarz, lekarz, dziennikarze różnych opcji.

Wystąpią:

1. Prowadzenie: Robert Górski i Marcin Wójcik
2. Kabaret Moralnego Niepokoju
3. Ani Mru Mru
4. Kabaret Smile
5. Jerzy Kryszak
6. Kabaret Nowaki
7. Robert Korólczyk
8. Ireneusz Krosny
9. Kabaret Chyba

  1. Oprawa muzyczna The Jobers

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Opolska Noc Kabaretowa 2018 - realizacja TV Polsat

Super,za rok też przyjadę..!!!
Super zabawa, artyści kabaretowi dawali uśmiech na twarzach nie mogę się doczekać następnego kabaretonu w opolu jak najwiecej kabaretów w opolskim amfiteatrze.
Impreza Była super. Kontakt z serwisem bardzo dobry. Okazało sie że musialam zrezygnowac z rezerwacji jednego miejsca wiec kontaktowałam sie z serwisem by zasięgnać informacji. Odpowiedz była bardzo szybka . Polecam
Wszystko super !!!
Super !!!!!!!
było fantastycznie
Bardzo szybka wysyłka biletów. występ hmmm. rewelacja!!!! Takich występów w Opolu życzyłabym sobie więcej i więcej:)
Szału nie było...
Petarda!!!
Cudownie 😍
Super impreza. Polecam.
Super zabawa, Smile, KMN, Krosny, Górski celujaco. Pozostali mocne piątki. Nowaki stary numer i tylko energetyczna Ada ratuje sytuację. Boska.

Polecane z kategorii kabaret