kabaret

Otwockie Wieczory Humoru i Satyry - Kabaret Czesuaf

kabaret

Otwockie Wieczory Humoru i Satyry - Kabaret Czesuaf

Otwockie Wieczory Humoru i Satyry - Kabaret Czesuaf - Bilety na kabaret

Wieczór 28 stycznia w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury w Otwocku wypełni rozrywka na najwyższym poziomie. Na naszej scenie gościć będziemy poznański kabaret Czesuaf, zwycięzców tegorocznego Ryjka

Kabaret Czesuaf istnieje od 2002 r. W tym czasie stworzył i zaprezentował kilkanaście autorskich programów komediowych. W pamięćwidzów zapadły m.in. takie skecze jak „Mowa Nienawiści”, „Schronisko” i „The Ponic”. Kabaret Czesuaf wziął udział w kilkudziesięciu realizacjach telewizyjnych, m.in. w TVP2,Polsacie i Comedy Central („Kabaret na żywo”, „Dzięki Bogu już weekend”, „Latający Klub2”). Najnowszy program kabaretu Czesuaf nosi tytuł „Rewizyta”. To prawie dwie godziny skeczy i piosenek pełnych inteligentnego, momentami absurdalnego humoru, z przymrużeniem oka komentującego otaczającą nas rzeczywistość.

Skład grupy tworzą: Olga Łasak, Tomasz Nowaczyk, Wojciech Kowalczyk i Maciej Morze.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Otwockie Wieczory Humoru i Satyry - Kabaret Czesuaf

Super występ - miło, lekko, śmiesznie...
Występ świetny, dwie godziny dobrej zabawy. Czesuaf jak zwykle w doskonałej kondycji. Kontakt z publicznością i interakcja suuuper. Jedyny mankament to niestety pustki na widowni. Słaba reklama jak na Otwock i Powiat.
Polecam kabaret i polecam udział w przedsięwzięciu tym bardziej że cena biletu nie jest wysoka. Policzki od śmiechu bolą do dziś:)

Polecane z kategorii kabaret