kabaret

POLIŻ STAND UP

kabaret

POLIŻ STAND UP

POLIŻ STAND UP - Bilety na kabaret

Doskonale wszystkim znani kabareciarze zapraszają na swój program stand - up'owy:

MARIUSZ KAŁAMAGA - najbardziej znany w Polsce (i pewnie poza jej granicami) właściciel żółtego sweterka, który z niezwykłym wyczuciem łączy z grubymi, wełnianymi kapciami nie tylko na scenie ale i poza nią. Szalony i nieobliczalny mistrz improwizacji, profesjonalista w tworzeniu absurdalnych sytuacji. W cudowny i właściwy wyłącznie dla siebie sposób budzi w ludziach sympatię oraz wyzwala pokłady niekontrolowanego śmiechu, skrywanego pod maską powagi. Wyjątkowy jak kabaret Łowcy.B, który współtworzy, tym razem pokaże co potrafi w swoim programie stand-up'owym.

ROBERT KORÓLCZYK - lider Kabaretu Młodych Panów, od lat bawiący miliony Polaków jako "Góral" i "Górnik Andrzej". Jego monologi z dużą dawką ironii i dystansu do otaczającej rzeczywistości podbiły serca widzów! Przyszedł czas na kolejne wyzwania i tak powstał błyskotliwy i niezwykle dowcipny program stand up. Koneser tematów trudnych, które szczerze potrafi poruszyć w wyjątkowo zabawny i inteligentny sposób. I to w każdym języku! Choć zna tylko polski...

MARCIN ZBIGNIEW WOJCIECH - wyjątkowa i pełna entuzjazmu osobowości sceniczna, która na scenie czuje się jak przysłowiowa "ryba w wodzie". Cieszy się ogromną sympatią widzów, z którą bardzo szybko nawiązuje wyjątkowy kontakt. Występował w Comedy Central, obecnie jest członkiem grupy improwizacji kabaretowej AD HOC z Krakowa oraz Kabaretu 44-200 z Rybnika.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje POLIŻ STAND UP

Rewelacja - całokształt, polecam
Super wydarzenie, jak dla mnie zarty moglyby byc jeszcze mocniejsze.
Ubaw po pachy:) Gwiazdą oczywiście okazał się Mariusz Kałamaga, który wymiatał.
sylwia 26.03.2015 12:20
Wyrwało z butów naprawde SUPER:)
Mariusz Kałamaga rządzi- świetny sam w sobie :) pozostali również świetny występ.Pośmiałam się jak nigdy.. polecam serdecznie.
Joku 24.03.2015 23:10
Kapitalny występ. Polecam
Krzysiek 24.03.2015 21:46
Super!Polecam!
Rozwalili system :) Kałamaga na końcu mistrz!
krzysiek87 24.03.2015 16:20
Serdecznie polecam. Całe 2 godziny śmiechu:)
Lucy_1809 24.03.2015 13:47
Wszystko super
ach 24.03.2015 11:50
REWELACJA !!!
bigo 24.03.2015 10:56
Pękaliśmy ze śmiechu :) Polecam
Arletka 24.03.2015 10:51
REWELACJA!!!!!!!! :)))
Oby więcej tak rewelacyjnych występów! Z dystansem i przymrużeniem oka na rzeczywistość, Panowie wymietli, niech pozostaną przy stand-upie!
Smakosh 24.03.2015 09:36
Trochę starego, trochę nowego - parę momentów naprawdę potrafiło zmęczyć przeponę. Poszedłbym jeszcze raz.
proboszcz777 24.03.2015 08:40
rewelacja
Było niesamowicie, chciałabym to powtórzyć. Śmiechu było co nie miara. Razem z koleżanką bawiliśmy się podczas całego występu artystów :) polecam :) naprawdę warto oderwać się choć na chwilę od spraw codziennych xD
Panowie dali genialny występ, było to dokładnie to czego się spodziewałam. Wieczór pełen śmiechu :)
Dobra zabawa:)
Świetny Stand-Up. Polecam wszystkim zainteresowanym oraz tym, którzy zainteresowani nie są xD
Kupa śmiechu, polecamy, bo na prawdę warto :) Tymbardziej, że bilety w bardzo przystępnej cenie :)
Marcin Wojciech - jak zwykle beznadziejnie nieśmieszny, a Robert Królczyk - wprawdzie śmieszny ale powtórka występu z programu "Tylko dla dorosłych". Jedynie występ Mariusza Kałamagi był zarówno nowy jak i śmieszny. Zatem zamiast 25 zł impreza powinna kosztować pomiędzy 10 a 15 zł.
na wysokim poziomie

Polecane z kategorii kabaret