kabaret

Paweł Reszela ze swoim programem BEZCZELNY

kabaret

Paweł Reszela ze swoim programem BEZCZELNY

Paweł Reszela ze swoim programem BEZCZELNY - Bilety na kabaret

Główną cechą Pawła występów jest bardzo dobry kontakt z publicznością, a także energia, którą przekazuje widzom. ego występ to świetna zabawa z niezliczoną ilością gagów na temat kobiet, mężczyzn, rodziny i znajomych, polskich przypadłości i naszego stereotypowego myślenia. Jest świetnym obserwatorem rzeczywistości co sprawia, że jego wyst...ępy są autentycznymi spostrzeżeniami na temat otaczającej nas rzeczywistości. Nagrody publiczności na festiwalach kabaretowych potwierdzają tylko to, że każdy widz będzie miał się z czego pośmiać. Paweł w 2011 roku został Kabaretowym Mistrzem Świata – to najlepiej oddaje jak bardzo potrafi rozbawić publikę. Realizacje telewizyjne:

HBO -„HBO Stand-Up Comedy Club" – program komediowy realizowany dla HBO

POLSAT "Stand-Up. Zabij mnie śmiechem" – program komediowy realizowany dla Polsatu, w którym doszedł do półfinału.

Maciej Brudzewski Stand-Up Inferno: komik z Olsztyna, prowadzący scenę o nazwie Stand-Up Inferno w Galerii Sowa. Uwielbia hasać i swawolić. Głównie na scenie, bo kręci go, że ktoś patrzy. Finalista 2. Antrakt Stand-Up Festiwal, zwycięzca Stand-Up War 2016. Poczucie humoru przeszło mu w genach – jego stary w przedszkolu zdobył Medal Roześmianego Ziemniaka. Jednak największym sukcesem Maćka było zbicie piony z Piaskiem, największą porażką- nietrafiona piona z Edytą Górniak.

Stand-up to opowieści z życia wzięte, a Maciej regularnie ogląda „Szkołę” i „Szpital" dlatego wie o życiu niemal wszystko!"

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Paweł Reszela ze swoim programem BEZCZELNY

Brak recenzji

Polecane z kategorii kabaret