kabaret

PeStKa XVI czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe Gość wieczoru: kabaret 7 Minut Po

kabaret

PeStKa XVI czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe Gość wieczoru: kabaret 7 Minut Po

PeStKa XVI czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe Gość wieczoru: kabaret 7 Minut Po - Bilety na kabaret

Większość bywalców Domu Kultury Pod Lipami doskonale wie, na czym polega impreza o nazwie PeStKa. Jeśli jednak znajdzie się ktoś, kto o niej nie słyszał przypominamy:

PeStKa to impreza kabaretowa, podczas której poznańskie kabarety testują swoje nowe piosenki i skecze. Przed publicznością występują: gospodarz PeStKi, Kabaret Czesuaf, Czołówka Piekła, Wyjście Ewakuacyjne, Krzesełko. Każda edycja ma również gościa spoza Wielkopolski. Tym razem będzie to Kabaret 7 Minut Po.

Kabaret 7 minut po - polski kabaret powstały w 2008 roku, rezydujący na krakowskim Podgórzu.

Grupa prezentuję klasyczną formę kabaretu. Często korzystając z monologów i piosenek, za pomoca których wprowadzają widza w swój baśniowy świat. Przełamują granicę dzielącą publiczność i aktorów, kabaret w orginalny sposób łączy środki artystycznego wyrazu w celu wywoływania nierzadko skrajnych emocji. Ich skecze pełne ekspresji zdają się być zupełnie nieprzewidywalne.

Na swoim koncie mają takie sukcesy jak

  • I nagroda i nagroda publiczności na 30 Przeglądzie Kabaretów PAKA, Kraków 2014(ogólnopolskim przeglądzie kabaretów amatorskich).
  • Grand Prix na 29 PAKA 2013 r. Nagroda główna, nagroda publiczności, nagroda dziennikarzy, nagroda specjalna od Marcina Wójcika z kabaretu Ani Mru-Mru.
  • 1 miejsce, nagroda główna na IX Warszawskim PKS-ie (Przegląd Kabaretów Stolica 2012) ex aequo z kabaretem K2
  • Grand Prix, nagroda główna na "XVIII Mazurskie Lato Kabaretowe MULATKA" 2012

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje PeStKa XVI czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe Gość wieczoru: kabaret 7 Minut Po

Pierwszy raz było tak kiepsko. Mam wrażenie jakby całe spotkanie było improwizacją. Jedynie Czesuaf jak zwykle na wysokim poziomie.

Polecane z kategorii kabaret